Barvou letošní svatební sezóny je barva slonové kosti, pudrová či cappuccino. Můžete ji využít nejen ve svatební výzdobě, svatebních květinách, svatebním dortu či svatebních oznámeních. Promítnout se může i do snubních prstenů, svatebních šperků, svatebních šatů či svatebního závoje. Pokud se nechcete vzdát konzervativnější bílé svatební výzdoby, nic neztratíte, pokud ji oživíte detaily v odstínech jemně šedé, skořicové, hnědočervené barvy.

Sušené květy ve svatební květinové výzdobě

Ve svatební výzdobě a svatebních doplňcích hrají prim i netradiční detaily. Například sušené květy. Ty se objevují ve svatební výzdobě stále více. Třeba v podobě dekoračních věnečků, dekorativních „lapačů snů“, ale lze je použít i na svatebním dortu, ve svatebních květinách, či při svatební výzdobě automobilu. Velmi populární jsou i visící svatební květiny (květinové dekorace), které visí ze stropu přímo nad stoly. Ideálně se hodí ke každému svatebnímu stylu. Kromě toho, že působí mimořádně luxusně, mají i další výhodu: díky takovéto svatební výzdobě zůstane vám i svatebním hostům na svatebním stole mnohem více místa na jídlo, sklenice či nápoje.

Moderní krajkové svatební šaty

Trend svatebních šatů, ale i společenských šatů (společenské šaty Luxuar, společenské šaty Mascara) směřuje klasičtějším a decentním šatům. V popředí je stále krajka. Je už po mnoho staletí známkou luxusu, je romantická a nese si svůj styl. Je určená na zvláštní, jedinečné, slavnostní příležitosti. Z tohoto důvodu oslovuje i nevěsty, kterým se líbí Boho styl, nevěsty toužící po svatbě na pláži a stejně i nevěsty princezny či klasické nevěsty. I vy můžete mít svatební šaty, svatební boty, svatební závoje, snubní prsteny, svatební šperky za skvělou cenu. Stačí k tomu návštěva e-shopu sponsa.cz. Vyberte si šaty z pěti překrásných kolekcí (svatební šaty Novias, svatební šaty Bianco Evento, svatební šaty Elena Morar, svatební šaty Happy Bride, svatební šaty Maria Anette) a staňte se to nejkrásnější nevěstou!