Domov je místem, kde bychom se měli cítit příjemně a v bezpečí. Ne každý interiér však vypadá tak, abychom se tak cítili. Je třeba, aby nás nějakým způsobem reprezentoval a funkčně vyhovoval našim požadavkům. Pokud cítíte, že je nejvyšší čas na změnu, je vhodné udělat rekonstrukci interiéru. Rekonstrukce je příležitost, jak domov obléct do nového kabátu a udělat z něj prostor, který bude v každém ohledu podle vašich představ. Někteří mají představu o tom, jak by chtěli interiér upravit, jiní ocení pomoc odborníků. V každém případě se vyplatí využít návrhy interiérů od profesionálního interiérového studia.

Co dokáží bytoví architekti a designeři

Bytový architekt dokáže ve spolupráci s bytovým designerem proměnit každý interiér k nepoznání. Zapomeňte na náhodné nakupování kusového nábytku nebo na výběr barev od oka. Vyhledejte studio, které má dostatek zkušeností a referencí. Skvělou volbou je interiérové studio Compo Interiéry, které má zkušenosti v oboru již od roku 1993 a může se pochlubit celou škálou realizací.

Na studio se obracejte vždy s dostatečným předstihem, klidně i půl roku před plánovanou rekonstrukcí interiéru.

Designerovi sdělíte své představy, proběhne zaměření kót ve vaší domácnosti a podle toho se udělá návrh nového interiéru. Vy si tak můžete virtuálně prohlédnout zrekonstruovaný interiér ještě dříve, než se upraví. Na základě vašich připomínek se bude návrh upravovat až do podoby, která pro vás bude ideální. Skvělou volbou je výroba nábytku na míru, která vám obstará nábytek, který bude svou podobou i velikostí dokonale pasovat do nového interiéru. Zpracuje se dokumentace a pokud budete se vším souhlasit, realizace začne. Po jejím dokončení vás přivítá váš nový domov, který bude vypadat přesně tak, jak jste si mohli prohlédnout na vizualizaci návrhu.