Moderní bytové domy

Moderní bydlení v blízkosti centra Prahy, obklopené přírodou v nádherném prostředí rezidenčního projektu? Zdá se to jako nesplnitelný sen? Vůbec ne – přesně toto nabízí nový projekt developera Metrostav Nad skálou Barrandov. Možná i vy zde najdete svůj vysněný domov.

Jedinečný design, funkčnost i kvalita

Nově byty Praha jsou vždy jistotou moderního bydlení, které uspokojí každého. Byty Barrandov pod taktovkou Metrostavu si kladou za cíl vybudovat jedinečné rezidenční bydlení, které splní nároky různých typů obyvatel – od mladých párů, přes rodiny až po zralé občany, kteří hledají pohodu, klid a snadnou dostupnost všech služeb.

Dostupnost do centra i do přírody

Novostavby Praha Barrandov nabízí dva rezidenční domy s celkem 127 byty v nesmírně oblíbené lokalitě, která přináší ideální rovnováhu mezi městským životem a snadnou dostupností přírody. V nejbližším okolí jednoduše nakoupíte v řadě supermarketů, vyrazíte za jídlem a zábavou do restaurací nebo kaváren, ale bez potíží najdete i sportovní a kulturní vyžití. Zastávka tramvaje do centra je hned za rohem a do deseti minut budete v srdci Prahy.

Oproti tomu coby kamenem dohodil začíná Prokopské a Dalejské údolí, kde načerpáte energii a sílu v přírodě, unavíte neposedné ratolesti, nebo si jednoduše protáhnete tělo zdravým pohybem na čerstvém vzduchu. Můžete si od svého nového domova přát víc?

Nové byty v prodeji

Prodej bytů Praha 5 byl právě spuštěn, tak nečekejte a vyberte si svůj byt na jedné z nejžádanějších adres hlavního města! Developerské projekty Praha se dlouhodobě těší vysokému zájmu, takže nejlepší byty budou brzy rezervované. Byty Barrandov slibují funkční design vytvořený ve spolupráci se zkušenými architekty. Finální podobu vašeho domova si ale můžete přizpůsobit k obrazu svému. Volitelné bytové prvky si můžete prohlédnout v katalogu a upravit si vzhled vašeho bytu podle vašeho vkusu.

Zdroj náhledové fotografie: Unsplash.com