Postavili jste si dům, ve kterém plánujete kuchyni nebo nejste spokojení s tou současnou? To je skvělá příležitost k tomu, abyste si zařídili kuchyni svých snů. Nejlepší možností je zkombinovat požadavek na praktickou i estetickou stránku. Pokud nechcete mít jen obyčejnou kuchyni, která je vidět v každém letáku, nejlepší možností je kuchyně na míru od specializovaného kuchyňského studia. Mezi nejlepší studia se skvělým poměrem ceny a kvality patří interiérové studio v Ostravě na Zarizujibyt.cz. Zajistí vám jak populární designové kuchyně, tak například i dřevěné kuchyně z masivu.

Designové kuchyně

Designové kuchyně se stanou klenotem v každém interiéru, kombinují kvalitní materiály a stylové zpracování. Ve studiu vám kuchyni navrhnou na míru, poradí se s vámi ohledně použití nejnovějších prvků, aby se vám v kuchyni snadno pracovalo a zároveň skvěle ladila do vašeho interiéru. Velmi populární jsou kuchyně, které kombinují dřevo s kovem nebo betonem. Studio často řeší i situace, kdy je kuchyně umístěna v netradičním prostoru. Pomohou vám i s výběrem designových doplňků do kuchyně, aby vaše kuchyně dokázala skutečně zaujmout.

Dřevěné kuchyně

Dřevo je luxusní materiál, mnoho kuchyní se dnes vyrábí tak, aby dokázaly dřevo jen imitovat, ale nic nenahradí skutečný dřevěný masiv. Dřevěné kuchyně mají své kouzlo a lze je snadno přizpůsobit jak klasickému, tak i modernímu vzhledu. U kuchyní se nejčastěji využívá dřevo jasanu, dubu, smrku, mahagonu, ořechu a exotických dřevin. Návrháři vám pomohou vybrat takové dřevo, které vám bude svou texturou i vlastnostmi nejlépe vyhovovat. Dřevěná kuchyně může mít jak matný, tak i lesklý povrch. vše se skvěle doladí s jednotlivými prvky, od dřezu až po úchyty, spotřebiče aj. Dřevěná kuchyně bude krásná na pohled a bude se vám v ní skvěle vařit, taková kuchyně má velmi dlouhou životnost a již na první pohled působí luxusním dojmem.

Ve studiu pracují profesionálové, kteří vám zpracují kompletní návrh a se vším vám poradí. Plánujete kuchyni v místě, kde bydlí člověk na vozíčku? Zde je zajímavý tip, jak na rekonstrukci kuchyně pro vozíčkáře.