Služby hodinových manželů jsou stále vyhledávanější a oblíbenější. Neznamená to jen vítanou pomoc pro osamělé ženy, které si nevědí rady s některými ryze mužskými záležitostmi. Ale i někteří zruční muži občas narazí na těžko řešitelný problém, se kterým se nevědí rady. Dalšími případy jsou velice zaneprázdněné rodiny, které prostě nemají čas a hodinový manžel je ideálním řešením.

Stačí navštívit web nejlepsihodinovymanzel.cz a zavolat nebo poslat email na příslušnou adresu a rázem budete mít k ruce všestranného specialistu na váš problém. Manžel na hodinu se dostaví v případě nutnosti co nejdříve, jelikož tato služba spolupracuje s hodinovými manžely po celé České republice.

Co vše hodinový manžel umí?

Každý samozřejmě nemusí umět všechno. Ovšem hodinový manžel je většinou všestranně zručný a zkušený řemeslník, který si dokáže poradit s každým problémem. Provede jakoukoliv drobnou i složitější opravu vodoinstalace, elektroinstalace, poradí si od instalace žaluzíí či rolet až po vymalování bytu či zahradnické práce. Nejste-li zrovna instalatér, objednejte si na výměnu baterie, sifonu či opravu odpadu hodinového manžela.

Jaké výhody hodinový manžel nabízí?

Na rozdíl od řemeslníků, jako je například instalatér nebo elektrikář, se neomezuje pouze na konkrétní odbornou činnost, ale díky své všestrannosti zvládne i další práce, které přímo nesouvisí s problémem, na který jste si jej pozvali. Vozí s sebou potřebné nářadí a náčiní, takže je připraven na jakýkoliv problém v bytě. Na některé drobné závady vám může přijít zbytečné volat řemeslníka, kteří bývají navíc časově zaneprázdněni. Manžel na hodinu vás nikdy neodmítne a pomůže v domácnosti se vším, co potřebujete.

Hodinový manžel vás příjemně překvapí vstřícným přístupem a pokud potřebujete pomoci s větším množstvím činností, můžete se s ním domluvit i na pravidelné spolupráci. Nemusí se vždy jednat pouze o domácí práce, ale k dispozici je i hodinový manžel – zahradník.