Máte na pozemku vlastní studnu? Teče vám přes zahradu potok nebo k němu máte neomezený přístup? Chcete ušetřit značnou sumu peněz za vodné a stočné? Způsob, jak využít svou vlastní vodu je velice jednoduchý a snadno dostupný. Domácí vodárny využívá stále více majitelů pozemků s přístupem ke své vlastní vodě. Objevte také všechny její výhody.

Využívejte užitkovou a pitnou vodu

Domácí vodárny fungují na bázi čerpadla, sacích a výpustních hadic. Systém i její zapojení je zcela jednoduché. Podle možností vámi vybrané domácí vodárny můžete vodu využívat k zalévání nebo napuštění bazénu. V těchto případech je používání pitné vody zcela zbytečné. Ovšem většina domácích vodáren vodu vyčistí do stavu, kdy je absolutně zdravotně nezávadná a pitná. Domácí vodárna rozvede pitnou vodu po celém vašem domě. Kromě občasného zkontrolování vodárny a kvality vody se nemusíte o nic starat. Při příští odstávce vody již nebudete muset běžet k cisterně s kýblem pro vodu.

Čerpadlo pro vaši studnu či vrt

Potřebujete odčerpat vodu z vaší studny nebo vrtu? Pak je vaším skvělým pomocníkem ponorné čerpadlo. Ovšem pozor, na odčerpání odpadních vod používejte kalové čerpadlo.

Na koho se obrátit?

Potřebujete odčerpávat vodu často a uvažujete o jeho koupi? Chcete ušetřit značnou finanční částku a rozhodli jste se pořídit si domácí vodárnu? Pokud si zakládáte na kvalitních produktech,které nemusíte těsně po záruční době vyměňovat, neváhejte kontaktovat společnost Voda-Janek, která na svých webových stránkách, ale také v kamenné prodejně v Poděbradech, nabízí nejen domácí vodárny a čerpadla, ale také sanitární techniku, obklady a dlažbu a LED světelné zdroje. Pokud si nevíte rady se svým výběrem, profesionálové ve svém oboru vám se vším ochotně poradí a pomohou.

Firma na všechny produkty poskytuje záruční, ale také pozáruční servis pro všechny své klienty.