Objevit krásu a kouzlo určitého interiéru vyžaduje určitý výtvarný cit a schopnost vidět i to, co je běžnému člověku skryto. Často stačí i pouhá maličkost, aby se v domě, bytu nebo i komerčním prostoru rázem pozměnila celková atmosféra a daný prostor působil zcela jiným dojmem.

K dosažení takového mimořádného efektu vám může pomoci bytový designer, který má bohaté zkušenosti, výtvarné a odborné znalosti i potřebnou odvahu a erudici. I z obyčejného bytu či jiného prostoru dokáže vytěžit maximum a vykouzlit originální atmosféru, která uchvátí vás i vaše hosty.

Kdo takovou proměnu dokáže?

Skupina profesionálních designérů interiérů, kteří jsou schopni uvést v život i zdánlivě nereálné představy a přání svých klientů. K jejich přednostem patří, že dovedou využít každé příležitosti k objevení skrytých krás jakéhokoliv interiéru a přesvědčit majitele daných prostor k jejich zásadní, nebo alespoň částečné úpravě. Takovýchto úkolů se dokáží zhostit díky mnohem větší představivosti, než má kdokoliv jiný. K tomu ovšem musí ještě znát nejrůznější materiály a technologie. Kromě proměn interiérů může tato skupina designérů pomoci i při stavbě nového domu, či rekonstrukci staršího objektu nebo bytu. Klient se tak může vyvarovat případných chyb, které by mohly být nevratné. Tyto služby nabízí PW Interiér, který sdružuje bytové designéry již od roku 2006. Zakázky na návrhy interiérů přijímá od firem i jednotlivců.

Co je krédem PW interiéru?

Každá zakázka je pro pwinterier.cz výzvou, aby jeho designéři klienta přesvědčili o nejlepším způsobu řešení. Proto je pro ně vždy nejdůležitější zakázkou ta aktuální, po jejímž dokončení je pro ně nejlepší odměnou obdivný výraz majitele pozměněného prostoru.

Na čem si PW interiér zakládá?

Především je to kvalita a originalita. Pwinterier.cz používá pouze materiál od osvědčených českých nebo zahraničních výrobců. Chloubou designérů PW interiér je však originální nábytek vlastní výroby, který si mohou zájemci prohlédnout i objednat v interiérovém studiu a vzorkovně dveří Sapeli. Na místě se mohou rovněž osobně seznámit jak s designéry, tak s materiály a produkty PW interiéru, případně se poradit o vhodnosti materiálů a optimálním řešením.