Najít opravdu kvalitní firmu zabývající se extruzí a koextruzí trubek a profilů nemusí být zrovna jednoduché. Hledáte-li kvalitní společnost, která bude vaším partnerem od počáteční fáze analýzy proveditelnosti až po dodávku produktů dle vašich požadavků, máme pro vás tip.

Zkušená společnost

Společnost ABI Profils působí ve svém oboru již 35 let a může se pyšnit řadou zkušeností z oblasti extruze a koextruze trubek a profilů z technických plastů. Jako expert zaujímá významné postavení ve všech odvětvích průmyslu, tedy tam, kde jsou profily a trubky z technických plastů používány. Jedná se například o stavebnictví, automobilový průmysl, skladování, podporu prodeje, balení, spotřební zboží, urgentní medicínu, sport a volný čas apod.

Nabídka výrobků

V nabídce výrobků samozřejmě nechybí široké spektrum produktů, jako jsou plastové profily, plastové koextrudované profily, pružné a pevné plastové pruty, plastové trubky, PP trubky, PVC trubky, transparentní trubky, prostě přesně takové, jaké budete potřebovat, ale i pružná plastová pouzdra či pružné plastové pásy.

Od počátku do konce

ABI Profils se snaží rozvíjet své aktivity a know-how v řadě oborů a je vaším partnerem vždy od počáteční fáze analýzy proveditelnosti až po dodávku produktů na základě vašich požadavků. Mladý, dynamický a motivovaný tým s dostatečnou dávkou zkušeností vám nabízí inovativní přístupy a znalosti, to vše především s cílem přispět k úspěchu vašeho projektu.

Samozřejmě je vám k dispozici tým kvalifikovaných techniků, inženýrů i specialistů na transformaci polymerních materiálů. Ti připraví technickou dokumentaci a navrhnou nástroje tak, aby vám byl dodán produkt odpovídající vašim počátečním požadavkům.