Hledáte ekologičtější způsob vytápění vašeho domova, který vám kromě úspor přinese i další řadu výhod? Popřemýšlejte nad možností pořízení topného systému tepelného čerpadla. Povíme vám, jaké bonusy vám přináší.

Alternativní způsob

Tepelné čerpadlo je alternativním způsobem vytápění vašeho domova. Vytápět jím může nejen moderní novostavby, ale i domy po rekonstrukci. Vytápění tepelným čerpadlem se stává stále populárnějším. Za oblibou tepelných čerpadel stojí především ekonomická úspora. Majitelé tepelného čerpadla totiž ušetří na nákladech za energie. Druhým důvodem je to, že jsou na tepelná čerpadla poskytovány dotace, díky čemuž také ušetříte. Tepelné čerpadlo je navíc ekologickým a efektivním způsobem vytápění.

Zkušenosti a spolehlivost

Důležité je při výběru tepelného čerpadla hledat nejen kvalitní typ tepelného čerpadla, jakým je například tepelné čerpadlo Fujitsu, ale vybrat si spolehlivou firmu nabízející servis a montáž tepelného čerpadla. Právě tou je rodinná firma Atyp-Mazur, která byla založena již v roce 1995. Může se tedy chlubit léty zkušeností, spolehlivostí a kvalitou. Snaží se svým zákazníkům poskytovat služby v co nejvyšší kvalitě a efektivitě, kterou docilují školením prodejního a montážního týmu a vývojem nových trendů, které také zavádějí do praxe. V jejich nabídce nechybí klasická tepelná čerpadla, klimatizace, krby, kotle, ale také atypická tepelná čerpadla.

Spolehnout se můžete na…

Individuální přístup a zkušenost, která vychází z více než 450 instalací provedených po celé České republice. Těšit se můžete na finančně dostupný, rychlý a profesionální servis. Nabízí vám také 90 % náhradních dílů skladem. Skvělé je, že vám firma v případě vážné poruchy zapůjčí náhradní tepelné čerpadlo. Nabízí vám i zvýhodněnou cenu revizí a servisů na jimi instalovaná čerpadla. Nechybí ani výhodná cena díky přímému prodeji a servisu. Vsaďte na ekologický a efektivní způsob vytápění, který se vám vyplatí.