V našem hlavním městě se žije dobře, to potvrzují i různé nezávislé statistiky. Kvalita života je zkrátka srovnatelná s dalšími věhlasnými lokalitami v Evropě, ať už se bavíme o početnosti zeleně nebo třeba občanské vybavenosti jako takové. Třeba pražské byty Na Vackově mohou nabídnout opravdu hodně. Je to skvělá dopravní dostupnost do všech koutů města, ale také místo, kam se budete rádi vracet po práci odpočívat. Rozhodnutí je jen na vás!

Když se řekne Praha 3, vybaví se mnohým Vysočany nebo Žižkov

Projekt Na Vackově se nachází v ulici Malešické, k dispozici tu je více než tři stovky různých bytových jednotek. Jde o část Horního Žižkova na Praze 3, který spadá do stejné části jako třeba Vysočany nebo Vinohrady. Jsou zde místa, kterými proudila historie – mimo jiné hřbitovy na Vinohradech, památný vrch na Vítkově a nedaleko také protéká sama Vltava. Už jen proto by se vám zde mohlo líbit, žít u těchto legendárních památníků českých dějin je přeci lákadlem samo o sobě.

Vyberte si byt přesně na míru, k dispozici jsou třeba i 5+kk

Prodej bytů na Praze 3 je v plném proudu a zájemci mají nejvyšší čas k prohlídce a posléze případné rezervaci. V příštích letech čeká Prahu 3 řada změn, mimo jiné tu vyroste velké obchodní centrum, díky němuž bude občanská vybavenost skutečně na jedničku s hvězdičkou. Není proto ani ten nejmenší důvod nějak váhat! Nabídka je limitovaná, developerské projekty nejsou nafukovací a bytů není pár desítek tisíc.

Novostavba poslouží v příštích generacích i vašim potomkům

Ideál pro rodinné bydlení, to jsou nové byty v Praze na Žižkově. Jednou bude patřit vašim dětem a dá se samozřejmě očekávat, že poslouží i případným vnoučatům. Je to prostě rodinný vklad, na dlouhé generace dopředu. A kdo má vlastní bydlení, ten je tedy v dnešní době skutečným králem, že?