Čas od času se každý z nás dostal do svízelné finanční situace. A tu je pak nutno řešit co možná nejrychleji, aby se neobjevily případné problémy. Můžete samozřejmě řešit situaci podle vlastního uvážení. Někdo požádá o pomoc svou rodinu nebo blízké, kteří mu rádi pomohou, a on se z problémů dostane snáze. Jiný to vyřeší návštěvou banky a žádostí o úvěr nebo půjčku. Co však, když selžou obě možnosti, jako v případě Patrika, který měl problémy a musel si z nich pomoci sám. Našel řešení, které mu pomohlo. Výkup použitých hodinek!

Život na vysoké noze se nevyplácí

Nebyl jsem nikdy ten, který by dokázal sedět v kanceláři den co den a produkovat osm hodin nějakou činnost. Po škole jsem nastoupil do zaměstnání, kde mě to zoufale nebavilo, jen jsem měl na zaplacení složenek. Po večerech a o víkendu jsem hrával poker. S kamarády, byla to zábava, pak jsme hráli o peníze a já si za víkend přišel třeba na dva tisíce. Nehráli jsme o moc, ale vyhrával jsem. Když mi zemřel dědeček a já po něm zdědil finanční částku, rozhodl jsem se zkusit štěstí v pokeru a šel jsem na první turnaj. Nevyhrál jsem, ale odnesl si zpátky asi deset tisíc nad rámec startovného“ rozpovídal se Patrik.

Takhle jsem jel na několik turnajů měsíčně a vydělal si na život. Po pěti měsících už jsem se tím živil a slušně. Drahá auta, drahé hodinky, jídlo, alkohol. Nezřízený život a to se mi líbilo. Pak mě štěstěna opustila a já velice rychle přišel o své finance. Nejde ti jednou, dvakrát karta a jsi….víš kde“ popisuje Patrik. „Složenky se neptaly, dluhy z pokeru byly. Zástavy hodinek mě zachránili. Měl jsem v nich slušné peníze, kupoval jsem ty drahé. Splatil jsem dluhy z pokeru, našel si práci, která byla přesně pro mě a poker už nechci nikdy vidět“uzavírá obchodní zástupce z Prahy.