S prodejem nemovitosti se pojí spousta úkonů a starostí, které vás mohou překvapit. Obrátíte-li se však na služby zkušeného a spolehlivého realitního makléře, který využívá moderních technologií, nástrojů a postupů, můžete ušetřit váš čas, peníze i zbytečný stres. A právě takovým je realitní makléř Bc. Roman Machník, MBA.

Realitní makléř tělem i duší

Hledáte-li zkušeného realitního makléře, obraťte se právě na Romana Machníka. V obchodu se pohybuje již více než dvacet let a od roku 2007 působí na realitním trhu. Pomáhá svým klientům s prodejem a nákupem nemovitostí. Ke každému klientovi vždy přistupuje individuálně, naprosto profesionálně, zároveň s osobním a lidským vhledem na danou situaci. Jeho cílem je hledání vždy komplexního řešení a uspokojení vašich požadavků. Za celou dobu svého působení v realitách pomohl již více než 600 klientům.

Pro spokojenost klienta

Součinnost s realitním makléřem je při prodeji či nákupu nemovitosti naprosto klíčová a může vám ušetřit řadu problémů, jelikož většina z nás se v této oblasti příliš neorientuje. Roman Machník uznává základní hodnoty pro klienta, které jsou rozhodující i při výběru realitního makléře. Dělá vždy maximum pro to, aby měl klient k realitnímu makléři důvěru a cítil se pohodlně, měl pocit bezpečí a věděl, že pro něj realitní makléř vždy najde to nejlepší řešení.

Moderní služby

Roman Machník není jen spolehlivým a zkušeným makléřem, ale také makléřem, který využívá moderních způsobů prodeje a nových technologií a moderních nástrojů. Obraťte se na něj i v případě, zajímají-li vás reality střední Čechy. Mezi jeho služby patří například videoprohlídky, díky kterým se nemovitost prodává rychleji a v kombinaci s jinými nástroji mnohdy i za vyšší cenu. Samozřejmě se postará o kompletní marketing nabídky, poradí vám s tzv. homestagingem bytu nebo domu, tedy „vyjmutím domova z domu“, aby se nemovitost lépe prodávala. Nechybí ani nabídka virtuálních prohlídek a kvalitně zpracovaných fotografií a videí i za pomoci dronu.