Chystáte se prodat dům či byt a máte pocit, že všemu rozumíte a zvládnete veškeré náležitosti kolem prodeje sami? Jste si jistí, že máte na veškeré vyřizování na úřadech dostatek času a trpělivosti? Prodej domu se možná zdá jako jednoduchý, ale počítejte s tím, že téměř vždy se objeví nějaká překážka na kterou nebudete připraveni. Spolehlivá realitní kancelář, jakou je českobudějovická „realitka“ Srdce Domova si dokáže poradit se vším kolem realit. Je hned několik důvodů, proč se najmutí RK Srdce Domova vyplatí.

Určí správnou cenu nemovitosti

Je logické, že jako majitelé domu či bytu chcete co nejvyšší možnou cenu. Možná jste strávili spoustu času a energie renovací, úpravami a vylepšováním, takže je pro vás důležité získat zpět své peníze. Trh však určuje cena v sousedství a realitní agent, který tuto oblast dobře zná, bude schopen navrhnout nejrealističtější cenu. Prodej domu České Budějovice se tak o mnoho urychlí.

Navrhnou tipy na vylepšení

Dobře prezentovaný domov má mnohem větší šanci na prodej než ten, který není. Realitní agent může navrhnout vylepšení, aby se zvýšila přitažlivost vašeho domova. Mají také zkušenosti s uváděním domů takovým způsobem, který potenciálním kupcům udělá skvělý první dojem, i když se jedná o prodej bytu České Budějovice.

Mají více potenciálních kupců

Realitní agenti z RK Srdce Domova mají obvykle připravený seznam potencionálních kupců, ale také udělají vše pro to, aby vyřadili neseriózní zájemce.

Kromě toho, pokud znají někoho, kdo hledá dům, jako je ten váš, můžete svůj dům prodat ještě předtím, než se dostane na trh – ideální scénář pro mnoho majitelů domů!

Urychlí papírování

U prodeje i nákupu je pochopitelně mnoho papírování. Realitní agenti vše řeší profesionálním způsobem a ušetří vás stresu při potřebném papírování.

Jsou tu stále pro vás

Agenti z RK Srdce Domova jsou neustále k dispozici, aby pomohli s případnými komplikacemi nebo otázkami, které můžete mít po prodeji vašeho domu. Měli byste s nimi zůstat v kontaktu, pokud je v budoucnu potřebujete znovu najmout.