Obývací pokoj je místností, v níž trávíme dosti času. Schází se zde celá rodina, zveme sem své přátele, a proto by měl být vybaven pohodlně, ale zároveň i reprezentativně.

Při výběru nábytku do této místnosti klademe důraze nejen na komfort, který poskytují například luxusní pohovky, ale i kvalitu a styl provedení.

Co ovlivní výběr pohovky

Při výběru pohovky máme na mysli hned několik aspektů, které ovlivní náš výběr: Především je to počet lidí, který na ní bude sedávat. Pokud je vaše domácnost početnější, nebo míváte časté návštěvy, nebude vám stačit pouze pohovka, ale doplní ji luxusní kožená křesla.

Důležitou roli při výběru nábytku hraje i prostor. Obecnou pravdou je, že do menších místností jsou vhodnější rohové sedací soupravy, které ušetří část místa. Pokud hledátezároveň i skladovací prostory, řešením pro vás by mohly být sedačky rozkládací či s úložným prostorem. Úložný prostor mohou poskytnout i kožené taburety, kterých je v nabídce celá řada. Kromě toho, že nám poskytují místo pro uložení novin nebo televizní deky, jsou i nepostradatelným pomocníkem při chvílích odpočinku.

Pohovky i křesla vybíráme tak, aby ladily s celkovým vzhledem místnosti a to nejen barevně, ale i designově.

Výhody koženého nábytku

Nábytek vyrobený z kůže nám skýtá celou řadu výhod. Je to především jeho odolnost a dlouhodobá životnost a snadná údržba (postačí otřít vlhkým hadříkem, nedrží se na něm chlupy a srst čtyřnohých mazlíčků), je hygienicky nezávadný. Je to ideální přírodní materiál do rodiny, kde je nějaký alergik.

Na výrobu luxusních kožených sedaček se používá výhradně přírodní materiál, který dýchá a nestane se, že se na nich budete „lepit“ nebo potit.

Pokud se zajímáte o módu a design, pak je kožená luxusní sedačka to pravé právě pro vás.