V dnešní době jsou wellness centra skutečnou oázou klidu, míru a hlavně odpočinku. Najdete v nich jen ty nejpovolanější odborníky ze všech oborů – maséry, fyzioterapeuty, baristy, rehabilitační poradce či kožní specialisty.

A i vybavení je ve wellness centrech to nejlepší na trhu.

Ovšem i přesto je jedna věc, nad kterou se stále vznáší velký otazník. Mít ji či nikoliv ve svém wellness centru? Je to skutečně tak podstatné? V tomto článku si proto popíšeme tři základní faktory, proč by vířivá vana ve wellness centru neměla nikdy za žádných okolností chybět!

Aromaterapie a odpočinek v bublinkách

Začneme pohledem samotných návštěvníků vašeho wellness centra. Ti hledají odpočinek a relaxaci ve všech možných podobách. Ať už se jedná o masáž, pobyt v bazénu, odpočinek v páře nebo uvolnění v sauně, neměla by ve vaší nabídce služeb chybět ani vířivá vana, která může být například ve formě luxusní venkovní vířivky. Podle nejnovějších studií totiž lidé pobyt ve vodě milují, rádi se na taková místa vrací a právě vířivá vana je dokáže velice snadno uvolnit a rychle zrelaxovat.

Mnoho funkcí, jedna vana

Zadruhé je vířivá vana nejen skvělým prostředkem k uvolnění a odpočinku, ale také zvládne hned několik věcí naráz. Nejen, že v ní najdete skvělého maséra, ale také bazén, lehátko a relaxační zónu najednou. Můžete tak díky ní ušetřit nemalé peníze za všechno vyjmenované, ale zároveň budete mít spokojené klienty, kteří u vás najdou ten pravý odpočinek.

Nízké náklady na její provoz

A nakonec jsou důležitou otázkou finance. Průměrný roční provoz vířivé vany vás vyjde na 6-12tis. Kč. V této ceně je započítána jak cena vody, tak i elektrické energie. Kdežto pouze měsíční výplata profesionálního maséra se může vyšplhat až na 3 tisíce. A to se bavíme pouze o jednom jediném měsíci. Za celý rok se tato částka může vyšplhat klidně až desítky tisíc korun nemluvě o komplexnosti například swim spa s vířivkou dohromady. Získáváte tak domácí plavecké lázně s vířivkou a nevyčerpatelnou zábavou a využitím pro celou rodinu. A pokud si stále nejste jisti, můžete vyzkoušet ve vašem wellness centru alespoň malou, obyčejnou vířivku. Uvidíte, že si ji návštěvníci natolik oblíbí, že rychle dokoupíte další.