Možná si nyní povzdechnete, že klasické papírové vizitky už dávno nejsou v módě. Dnešní digitální doba upřednostňuje vizitky digitální. To však není pravda. Klasické papírové vizitky jsou stále IN a to hned z několika jednoduchých důvodů.

Proč používat papírové vizitky?

Máte je hned po ruce, nemusíte zdlouhavě hledat v telefonu, v notebooku nebo počítači. Pokud někde není signál nebo vypadne elektrický proud, vizitku si přečtete i bez nich. Vizitku máte vždy po ruce a můžete ji předat potenciálnímu zákazníkovi. Je to velmi rychlý, osobní a jednoduchý způsob, jak si navzájem vyměnit kontakty. Pokud je vizitka dokonale a pečlivě zpracovaná profesionály, je snadno zapamatovatelná. V případě, že se na ní objeví vaše logo, snadno si vás zákazník v budoucnu spojí s vašimi nabízenými službami či produkty. Tisk vizitek není žádná věda, především pak v případě, že jejich návrh i výrobu svěříte profesionálům. Mezi takové patří i ABC TISKÁRNA. Nabízí tisk vizitek klasických formátů, ale nebrání se ani návrhům z vaší strany. Pokud si nevíte rady s grafickým zpracováním, můžete jej zadat grafikům, kteří pro vás připraví přijatelné návrhy. Vizitky si můžete nechat vyrobit jednostranné nebo oboustranné, laminované, které mají větší životnost a nabízejí luxusní vzhled. Originální jsou vizitky magnetické, které drží na kovovém podkladu, třeba na nástěnce nad pracovním stolem.

Co dalšího nabízí web e-abctiskarna.cz?

Kromě vizitek je to návrh, zpracování a tisk katalogů nebo třeba visaček.

Katalog je dokonalý reklamní materiál, díky kterému velmi snadno představíte svým stávajícím i novým zákazníkům produkty či služby. Text můžete doplnit vhodnými fotografiemi, které upřesní vaši nabídku.

A jak mohou k reklamním účelům sloužit visačky? Využít je můžete pro popis produktů, v hotelu třeba na kliku a velmi oblíbené jsou i visačky na víno. Současné moderní technologie nabízejí možnost výroby visaček různých tvarů i velikostí. Vzhledem k tomu, že není potřeba platit za výsekovou raznici, můžete si objednat tisk visaček od malého množství, za velmi příjemné ceny.