Chtěli byste poskytovat profesionální úklidové služby nebo hledáte vhodnou techniku pro úklid ve vaší společnosti? Pokud se použijí běžné úklidové prostředky nebo stroje, znamená to zbytečně více práce, času i lidských zdrojů. Vyplatí se sáhnout po profesionální technice, která zvládne práci nejefektivněji. Takovou techniku nepořídíte v běžných hobby marketech, je potřeba se obrátit na specializovanou společnost Unikont Group s.r.o.

Jaké stroje můžete pořídit?

Společnost je předním dodavatelem úklidových strojů pro vnitřní i venkovní úklid. Nevyplatí se nakupovat úklidovou techniku neznámých značek, lepší volbou je zvolit světové výrobce, kteří jsou známí svou kvalitou. Z venkovní úklidové techniky vám společnost nabídne například stroje pro údržbu komunikací HAKO a Multicar. Vozidla Multicar nabízí mnoho variací nástaveb, se kterými je přizpůsobíte pro mnoho prací a to v různých oborech, včetně úklidu. Nabízí se vám i sekačky AS Motor, TIMAN nebo kloubové nakladače WILLE. Kompletní sortiment naleznete na webu společnosti https://www.unikont.cz/.

Vnitřní úklidová technika

Co se týče vnitřní úklidové techniky, vybírat můžete profesionální i průmyslové vysavače, univerzální mycí stroje a zametací a mycí stroje. Obzvláště žádané jsou scrubmastery, jedná se o podlahové mycí stroje, se kterými snadno umyjete podlahu i na velkých prostranstvích, jako jsou například velké obchody, sklady a další. Scrubmastery se nabízí jak s chodící, tak i se sedící obsluhou. Ačkoliv se tyto stroje mohou zdát robustní, velmi snadno se obsluhují a jsou přínosem v každé firmě, inspirujte se kompletní nabídkou na webu společnosti.