Co si představíte, když se řeknou Vánoce? Odmyslete si nyní shánění dárků a úklid. Jistě si vybavíte spoustu nádherných okamžiků. Neodmyslitelně sem patří například vůně lahodného cukroví, veselé pohádky, stromeček a bezpochyby celková dechberoucí atmosféra. Proto při vybírání dekorací nezapomeňte také na vánoční světýlka. Vytvoří vám doma tu správnou pohádkovou náladu. Jaké jsou trendy letošního roku?

Rozzářete domov lucernou

Oblíbené vánoční dekorace jsou lucerny na čajové svíčky. Postavte je před zasněžené okno a příjemnou společnost budou dělat vám, ale i sousedům odnaproti, či kolemjdoucím. Určitě také milujete zimní procházky městem, kdy obdivujete světélkující ozdoby v oknech ostatních. Lucerničkám to však sluší také u stromečku, či na poličce.

Ozdobte interiér svícnem

Vánoční svícen najdete pravděpodobně v každé domácnosti. Nejčastěji zdobí okno a stůl. Vybírat můžete z mnoha možností. Svícen na štědrovečerní stůl se neobejde bez klasické svíčky. Do oken se pak často volí elektrický svícen. Dále pak máme adventní svícny na stůl na čajové svíčky s různými motivy. Šikovnější ženy si mohou dokonce snadno vyrobit vánoční svícen z prázdných sklenic. Pokud nemáte čas, i takové se dají dnes koupit za pár korun.

Připomeňte si Vánoce z dětství

Možná tušíte správně, že vám chceme představit tradiční andělské zvonění. Zvonící stromeček je pro vás možná plný nostalgických vzpomínek na babičku s dědečkem. Dnes se znovu těší popularitě a staré andělské zvonění můžete získat v moderních motivech. Ukažte svým dětem, jak vypadaly vaše nejoblíbenější vánoční dekorace. Věřte, že cinkací vánoční stromeček si i vaše ratolesti rychle oblíbí.

Líbila se vám inspirace na adventní dekorace? Všechny a spoustu dalších objevíte v internetovém velkoobchodě Harasim. Ihned k odeslání mají keramické, skleněné, kovové a další ozdoby. Podívejte se ještě dnes www.harasim.info.