Potřebujete v místnosti ušetřit prostor? Současně hledáte elegantní řešení pro váš interiér? Pak vás jistě nadchnou posuvné dveře. Jsou tiché, jednoduše se ovládají a mají i další výhody – jsou praktické a vhodné pro úzké místnosti. Slušet jim to bude ve všech částech domu, nemusí se jednat pouze o chodbu.

Design a funkčnost především

Většinou každý zákazník chce od každého kusu nábytku v domě i něco více, než jen fádní prvek. Pokud tedy hledáte např. dveře, které byste do svých interiéru zakomponovali, shrnovací dveře jsou netradičním řešením. Podlehněte eleganci a kouzlu italských mistrů, kteří sází na vzhled i kvalitu. Jsou perfektním oživením a praktickým modelem současně! Nechte si je vyrobit na míru a odpadne vám starost, zda vám budou do prostoru skutečně pasovat.

Rychlé dodání a skvělé ceny

Výroba netrvá déle, než tři dny, takže si to dokáží naplánovat všichni…k dostání v mnoha barvách a dekorech, tudíž není vůbec potíž je sladit s ostatním vybavením v domě.

A pozor na to, pokud se domníváte, že slouží jen k tomu, abyste vešli do místnosti, mýlíte se. Lze je dát i do vestavěných skříní a šaten.

Nesporným benefitem a hitem je i fakt, že se shrnovací dveře na míru, mohou uzamknout. Obáváte-li se, že přes tento druh dveří je slyšet i krok, když někdo vedle projde, rozhodně tomu tak není. V klidu se zavřete do ložnice a oddávejte se nerušenému spánku, mezitímco váš partner bude sledovat televizi.

Shrnovací dveře vás také vyjdou o mnoho levněji, než třeba klasické dřevěné dveře, natož z masivu. Myslete ekonomicky a pak už je nákup snadný. Znepokojuje vás ještě to, že by mohlo přes tento druh dveří táhnout? Buďte v klidu a přikupte k nim komponent – oboustranný chránič proti průvanu. Ten samozřejmě není podmínkou, ale pokud bydlíte v chladném domě, zřejmě vás to uklidní.