V současné době si nakupování přes internet nachází stále více příznivců. Nabízí totiž celou řadu výhod. Především je to možnost a objednávání zboží 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a to z klidu a pohodlí domova. Další výhodou je širší nabídka zboží a příznivější ceny, než mnohdy nabízejí obchody kamenné. Mezi největší výhody patří slevové kupóny, díky kterým můžeme získat nejen zajímavé slevy na nákup zboží, ale také na dopravu. Na internetových portálech nalezneme celou řadu aktuálních slev, které můžeme při nákupu ihned využít.

Jak slevové kupóny fungují a kde je najít?

Využívání slevových kupónů je velmi jednoduché. Postačí zadat kód z kupónu do příslušného políčka před odesláním objednávky a sleva se vám, od celkové sumy peněz, odečte. Velký přehled slevových kupónů naleznete na portálu tipli.cz.

Proč nakupovat onlin přes tipli.cz?

Na tomto slevovém portálu lze najít slevy pro celou řadu známých a zajímavých e-shopů. Zajisté zde naleznete i ten svůj oblíbený obchůdek. Vybírat můžete z celé řady slev, jež jsou rozděleny do několika přehledných kategorií. Volit tak můžete slevy podle druhu zboží, podle názvu obchodu nebo slevy dle konkrétních druhů zboží.

Jak to funguje?

Portál je přesměrován na konkrétní e-shop, jehož se sleva týká. Vy si zboží přidáte do virtuálního košíku a nakupujete jako v každém jiném e-shopu. O nic se nemusíte starat, vše zařídí portál. Pokud se zaregistrujete, získáte navíc ještě bonus v podobě peněz, které si můžete nechat zaslat na vámi uvedený účet. Registrací se také automaticky zařazujete do losování o zajímavé ceny.

Co můžete nakoupit?

Vybírat lze z celé řady produktů – módní oblečení, kosmetické přípravky a prostředky, celou řadu elektronického zboží a na své si přijdou i domácí kutilové, pro něž je vyhrazena speciální sekce hobby a zahrada.