Chcete-li mít své blízké neustále na očích, můžete si doma vytvořit fotogalerii z obrazů na pravém malířském plátně. Tuto originální výzdobu svého domu či bytu si můžete vytvořit díky českému výrobci na fofr-obrazy.cz. Postup je velice jednoduchý, své fotografie zašlete v rámci objednávky výrobci a ten vám obratem sdělí, zda je příslušná fotografie v dobrém rozlišení pro tisk.

Z jakých snímků se fotoobrazy vyrábějí

Z fotografií pořízených mobilním telefonem lze vyrobit foto obrazy v rozměrech až do 120×80. Sám výrobce doporučuje formáty 40x30cm. Použitelné nejsou pouze snímky stažené z Facebooku a Instagramu. Pak už se můžete těšit na krásné foto obrazy, které výrobce zasílá prostřednictvím kurýra až k vám domů, aniž byste cokoliv museli platit předem. Zhotovené foto obrazy jsou zabaleny v recyklovatelném eko balení a cenu zaplatíte na základě přiložené faktury. Součástí každé dodávky je dárek v podobě dětské samolepky.

Jaké jsou výhody fotoobrazů

Nově jsou Fotoobrazy jsou tištěny na pravé malířské plátno, které je pečlivě nataženo v masivním 3D dřevěném rámu vysokém 4cm, zatímco konkurence používá rámy o výšce 2cm. Barvy na fotoobrazech jsou věrné, zdravotně nezávadné, odolné vůči vodě a vlhkosti a časem neblednou. Spolu s fotoobrazem obdržíte od výrobce také vypínací klínky. Kvalita fotoobrazů je dána jednak mimořádně kvalitní reprodukcí barev, a jednak používáním 100% bavlněného plátna s vysokou gramáží a jemným vzorkem. Více informací najdete na webových stránkách fofr-obrazy.cz

Technologie výroby

Důležitým parametrem u snímků zasílaných zákazníkem je rozlišení pro tisk. Na kvalitě a ostrosti samotných fotografií závisí konečný výsledek, kterým je foto obraz na pravém malířském plátně. Nemusíte se ovšem obávat, že by foto obraz zhotovený z vaší fotografie byl nekvalitní či málo ostrý. Pokud nejsou některé fotografie zaslané zákazníkem použitelné pro tisk na plátno, uvědomíme vás o této skutečnosti bez odkladu na naší Facebook stránce.