Synonymem pro moderní bydlení je jednoznačně veškerá občanská vybavenost, ale zároveň také klidné bydlení v prostředí plném zeleně. Někdy je problematické tyto dva požadavky skloubit dohromady, ale rozhodně je to možné. Zejména v Praze je pro to hned několik vhodných lokalit, mezi které patří také městská část Žižkov. Vzniká tady nová rezidenční čtvrť, která přímo navazuje na přilehlý park.

Atraktivní okolí

Žižkov je v rámci Prahy samostatnou lokalitou, která sama o sobě poskytuje obyvatelům široké možnosti. Ať už se jedná o kulturní vyžití, nakupování nebo dostupnost zdravotnických služeb, škol či sportovišť. Rezidence Byty u parku, které jsou aktuálně v prodeji, patří do nové rezidenční čtvrti. K bytům přiléhá park Židovské pece, kde se můžete procházet s dětmi, užít si zde kondiční běh nebo si prostě zajít na piknik s přáteli.

Žižkovská lokalita přitom očekává do budoucna další rozvoj, kdy zde na pozemku bývalého nákladového nádraží Žižkov, vzniknou další možnosti setkávání s přáteli či nakupování. Do centra je to ze Žižkova kousek a rozhodně využijete blízkost autobusové i tramvajové zastávky. Rezidenční čtvrť přiléhající ulici Malešická je dokonalou ukázkou moderní architektury ve spojení s přírodou. Je to dáno i relativně menším počtem pater jedenácti bytových domů, kde je maximum šest nadzemních podlaží, což umožňuje objektům elegantně se začlenit do okolí.

Vše pro spokojené bydlení

Bytové domy sázejí na moderní architekturu, kde dominují balkony a terasy. Tyto otevřené části bytů zajišťují určitou vzdušnost každého interiéru, kde se mimo jiné kladl důraz na maximum denního světla. Vy tak budete moci z domu odcházet a zpět se zase vracet vždy pozitivně naladěni. K dispozici je:

  • 272 bytů
  • 2 ateliéry

Nejvíce bytových jednotek má dispozici 2+kk, přičemž nejmenší byty o velikosti 1+kk začínají na 30 m2, ale stejně tak byty na prodej Praha 3 umožní pořídit byt 5+kk o rozloze přes 140 m2. Na své si tak přijde se svými požadavky prakticky každý zájemce.