Patříte mezi majitele nemovitosti, která se nachází v Praze nebo Středočeském kraji a rádi byste ji co nejrychleji prodali bez starostí? Pak se obraťte na společnost na ProdejByt.cz. Zajistí prodej bytu bez realitky a tím i zbytečných poplatků. Jedná se o ryze českou společnost, která má s výkupem a prodejem bytů a domů bohaté zkušenosti, neboť se na trhu s nemovitostmi pohybuje již velmi dlouhou dobu.

Jak pracují specialisté z ProdejByt?

Vše probíhá snadno a rychle a jednotlivé postupy na sebe plynule navazují. Specialisté připraví takový postup, který vám bude vyhovovat. Také podmínky spolupráce jsou férové a v průběhu celého procesu jste o jednotlivých krocích vždy informováni. Za svoji nemovitosti získáte aktuální tržní cenu, ušetříte finance za provizi realitní kanceláři a přidružené náklady a bonusem bude čas, který nebudete muset trávit prohlídkami s jednotlivými zájemci o vaši nemovitost.

Postup

Během prvního setkání následuje prohlídka a ladění detailů prodeje i s návrhem kupní ceny. Veškeré konzultace s tím spojené jsou bezplatné. Nemusíte zajišťovat ani odhad nemovitosti. Pak následuje příprava a odsouhlasení kupní smlouvy. Zaměstnanci společnosti zajistí evidenci kupní smlouvy v katastrálním úřadu. Všechny potřebné dokumenty podepíšete až v konečné fázi, v kanceláři společnosti. Při podpisu je přítomen také advokát. Předem stanovenou částku za výkup nemovitosti obdržíte do 24 hodin po podpisu smlouvy.

Výhody spolupráce s PodejByt

Výkup nemovitosti je vždy dokončen. Nepotřebujete hledat vhodného zájemce. Vše probíhá ve velmi krátké době. Získáte cenu, která je srovnatelná s aktuální cenou tržní. Nemusíte se časově uzpůsobovat případným zájemcům a umožňovat jim prohlídky nemovitosti. Datum prodeje i předání nemovitosti si stanovíte dle vašich potřeb a možností. Nemovitost nemusíte nijak upravovat, uklízet nebo vyklízet.