Chtěli byste oslavit své důležité životní výročí, narozeniny, povýšení nebo jinou příležitost? Máte v plánu uspořádat velkolepou domácí oslavu? Chystáte se pozvat většinu svých známých, rodinných příslušníků a kolegů z práce? Překvapilo vás, že najednou je pozvaných hostů třeba 30, ale všichni se vám do domu nevejdou? Ani na podzim nemusí být problém uspořádat dokonalou zahradní oslavu. Když vše dobře naplánujete a zařídíte.

Ochrana před vnějšími vlivy je základ

Pro všechny své hosty musíte mít připravený prostor, kde budou chráněni před deštěm, větrem a zimou. Zejména na začátku zimy by byla hloupost se spoléhat na to, že bude 20 stupňů Celsia, slunečné počasí a bezvětří. I když máte na zahradě pergolu, do ní se vám asi 30 hostů nevejde. Ideálním řešením vašeho problému jsou párty stany. Jednoduché stany s kovovou konstrukcí a odolnými potahy na vrchní straně i na bocích.

Stany si půjčíte a vytvoříte prostor podle potřeby

Ani párty stany ale nejsou levnou záležitostí, když byste je kupovali. Skutečně kvalitní modely mohou vyjít i na 10 000 Kč. Na jednu oslavu by to byla zbytečně velká investice. Naštěstí si ho nemusíte kupovat, ale stačí jednorázově půjčit. Kvalitní půjčovna párty stanů nabízí k půjčení několik variant a velikostí párty stanů. Ty se mohou vzájemně napojovat a vytvářet tak libovolný prostor podle vašich potřeb. Díky této možnosti lze vytvořit v prostoru i jednotlivé sekce. V jednom stanu bude jídelní sekce, v dalším se bude sedět, v dalším tančit a nezapomínejte ani na dětský koutek.

Jen stany nestačí, důležitá je i výbava

Pro své hosty musíte zajistit teplé prostředí, aby na oslavě nemrzli zimou. Ideální volbou je instalace plynových zářičů. Nezapomínejte na dostatečné množství míst k sezení. Každý host musí mít své místo. Postačí lavice a stoly, které si také můžete půjčit. Kompletní servis pro vaši akci zajistí například firma AZ Rent. Tento specialista na půjčení zahradních párty stanů nabízí i kompletní výbavu – sety lavic a stolů, grily, výčepní zařízení a další výbavu. Ke každé zahradní oslavě se grilované pokrmy hodí nejlépe. Letos je ještě můžete udělat na půjčeném grilu, ale na příští rok už si můžete postavit zahradní gril a krb vlastní. A to dokonce vlastními silami. Jak na to, se dozvíte v tomto článku.