Rádi byste se se svou firmou vydávali propagovat výrobky? Nevíte, kde začít? Prvním krokem je pořízení stanu, který je nepostradatelnou součástí prezentací v interiérech a exteriérech. Stan chrání vaše výrobky, tvoří vymezenou oblast pro vaši firmu a stává se velkou reklamní plochou pro prezentaci vaší značky. Pořiďte proto kvalitní stan i pro vaši firmu.

Efektivní propagace

Tzv. párty stan je skvělým druhem motivace, který se vám bude hodit především při prezentaci vaší firmy, výrobků či materiálů. Ze stanu se totiž stává velká reklamní plocha. Umístit na něj můžete logo firmy, název či fotografie vašich produktů. Stan vás venku nejen chrání před sluníčkem a povětrnostními vlivy, ale nabízí i efektivní propagační materiál. Párty stany by tedy neměly chybět ve výbavě žádné firmy.

Různé druhy stanů

Samozřejmě máte na výběr z různých druhů stanů. Zvolit můžete nůžkové stany, které se vyrábí ve 3 verzích. Konstrukce nůžkových stanů je výškově nastavitelná, střecha a bočnice jsou vyrobené ze silné nepromokavé polyesterové látky. Jedná se o rychlé a ekonomické zastřešení plochy. Dalším typem jsou jehlanové stany, které jsou velmi odolné proti silným povětrnostním podmínkám. Konstrukce je vyhotovena ze silných hliníkových stožárů, ke kterým je připnuta nepromokavá střecha. Stan má samozřejmě tvar jehlanu a textilie je vodotěsná a odolná vůči rozedření. Posledním typem jsou tzv. stany Dome, které jsou originálně řešené. Mají půdorys pětiúhelníku a tvar kopule.

Nejen na prezentační akce

Párty stany však nemusíte využívat jen při prezentačních akcích. Jistě je využijete i při firemních akcích pro zaměstnance. Pod stanem se dá totiž vytvořit příjemné posezení, ve kterém jste chráněni před sluncem, větrem i deštěm. Stany vytváří útulný, rychle sestavený, zastřešený prostor, ve kterém se budete cítit útulně.