V hlavním městě dostávají lidé vyšší platy, jsou zde větší možnosti kulturního vyžití, bohatší výběr škol pro děti… je celkem jedno, co právě vás přesvědčilo k tomu, že se hodláte v Praze usadit. Když budete hledat bydlení a nechcete platit moc, vsadíte jen na jedno místo. Moderní multifunkční ubytovací zařízení i vám nabídne perfektní řešení.

Výhodný pronájem s nízkou kaucí

Multifunkční ubytovací zařízení stojí na Praze 10 a jmenuje se Rezidence Topolová. Jedná se o místo, kde seženete dlouhodobý pronájem bez realitky, je zde možné i byt koupit a nouze není ani o několik možností krátkodobého ubytování (Rezidence Topolová má pokoje typu hostel, hotel a také apartmány). Co se týče pronájmu, k mání jsou garsoniéry a designové byty 1+1, ve kterých mohou bydlet maximálně 3 osoby.

Smlouva se uzavírá na 12 měsíců s možností prodloužení. Je výhodou, že se výše nájmu drží hluboko pod pražským průměrem. Za garsoniéru budete platit pouze 13 000 Kč včetně všech poplatků a potěší, že se skládá kauce jen 10 000 Kč, při klasickém pronájmu můžete platit kauci až ve výši 3 standardních nájmů.

Jednejte rychle

Vzhledem k nízkým cenám je o byty zájem, takže pokud i vás zaujalo ubytování Praha levně, musíte jednat rychle. Ze všeho nejdříve si zjistěte vaše finanční možnosti. Představu o tom, kolik vám banka půjčí a jak vysokou částku budete splácet, vám nabízí třeba online hypoteční kalkulačka. Na její výpočty ale stoprocentně nespoléhejte, raději kontaktujte vybranou banku a nechte si vypracovat nabídku. Připravte se, že budete muset doložit příjem. Povinností je mnohem více, co vše budete muset udělat, se dozvíte v tomto článku.

A proč si vybrat Prahu 10?

Jedná se o velmi klidnou městskou čtvrť. Jen cca 50 metrů od Rezidence Topolová je autobusová zastávka, cca 5 minut chůze je to ke stanici metra Skalka. V místě je plná občanská vybavenost, potěší i dostatek parkovacích míst.