Mladá Boleslav je město, které proslavila výroba osobních automobilů, má zde sídlo závod Škoda Auto, ale také město, které nemá daleko ku Praze či Liberci.

Mladoboleslavský region svou polohou zasahuje do několika turistických oblastí – Český ráj, Máchův kraj a Kokořínsko. I tato fakta dělají z města velmi atraktivní místo.

Pokud i vy zde sháníte bydlení, nabízíme volné byty mladá boleslav. Podrobnější informace o jednotlivých bytech i cenách naleznete na portálu dukelska22.cz.

Jaké výhody nabízí bydlení V Dukelské ulici?

Bydlení mladá boleslav nabízí atraktivní a prestižní byty, které se nacházejí v nově rekonstruovaném bytovém domě, jež poskytuje záruky klidného bydlení, neboť se zde nachází pouze 12 bytových jednotek. Rekonstrukce domu byla provedena moderním způsobem, který odpovídá současným požadavkům komfortního a stylového bydlení.

Moderně zrekonstruovaný dům

Během rekonstrukce, kterou celý dům prošel, došlo k renovaci nejen stropních, ale i podlahových konstrukcí, byly vyměněny rozvody vody, plynu i elektrorozvody. Celkovou rekonstrukcí prošla i kanalizace. Na domě se nachází nová střecha a celý dům je kompletně zateplen. Kolaudace proběhla v září 2017 a byty jsou již připraveny k nastěhování.

Umístění domu a výhody lokality

Dům se nachází v centru města a díky tomu může každý majitel bytu využívat veškerou obslužnost, kterou Mladá Boleslav nabízí – kvalitní dopravní infrastruktura, blízkost zdravotnických služeb, snadná dostupnost vzdělávacích institucí i mateřských škol, velká řada kulturních institucí (městské divadlo, dům kultury), relaxace v nedalekém parku. Není problém ani se zásobováním, v blízkosti domu se nachází celá řada drobných obchůdků, ale je zde i možnost využít známé Bondy centrum.

Pro sportovní nadšenec je zde připraven nedaleký městský stadion či venkovní fitness centrum.