Nastříkáte na sebe půlku lahvičky parfému a stejně máte pocit, že z vás není cítit? Možná ho stříkáte na špatná místa, ale mějte na paměti, že vy parfém ze sebe po chvíli cítit přestanete, protože si váš čich na něj během několika okamžiků přivykne, ale vaše okolí ho z vás cítí stále, proto to s jeho aplikací příliš nepřehánějte nebo dosáhnete úplně opačného efektu než má parfém mít. Pokud parfém použijete správně, postačí vám pouze pár kapek a budete příjemně vonět po celý den.

Použijte trochu krému

Než parfém nastříkáte, pomazejte místa hydratačním krémem. Parfém se lépe vstřebá a jeho vůně se bude postupně uvolňovat po celý den.

Využijte svůj tep

Nastříkejte parfém na místa, kde je nejlépe cítit váš tep, což je na vnitřní stranu zápěstí, předloktí a samozřejmě krk. Trochu stříkněte také do dekoltu. Váš pravidelný pulz pomůže váš i levný parfém postupně uvolňovat a vy budete krásně vonět po celý den. Parfém však neroztírejte, jak tomu u mnohých zvykem. Pouze zápěstí k sobě přiložte. Vůně se nestihne vstřebat do kůže a vy tak značnou část parfému zbytečně přijdete. Během letních dnů stříkněte trochu parfému kolem kotníků a do podkolenní jamky. Nestříkejte se od hlavy až k patě. Nikomu vonět nebudete a ostatní budete jen dráždit ke kašli.

Parfém na vlasy?

Parfém můžete také aplikovat do svých vlasů, ale pokud máte suché nebo krepaté vlasy, opatrně s ním. Parfém vám může vlasy značně vysušit.

Luxusní parfém levně?

Na webových stránkách esensino.cz naleznete velice kvalitní imitace parfémů mnoha známých předražených značek, které obsahují 18% vonných esencí, což odpovídá stejně vysokému podílu jako u drahých značkových parfémů. Použité francouzské esence jsou zárukou kvality a luxusu, které vás nebude stát tisíce. Příjemná vůně vás bude doprovázet po celý den.