Traduje se, že minerální kameny jsou schopné mnoha věcí, včetně pozitivního vlivu na život člověka. Každý kámen je jedinečným výtvorem přírody, obdařený velkým množstvím vlastností a pozitivní energií. Použití minerálů, studium jejich vlivu na sebe je dlouhý a zajímavý proces, plný záhad a objevů. Nepodceňujte sílu krystalů ve věcech týkajících se přitahování lásky a hledání spřízněné duše. Některé minerály mohou mít moc přitáhnout vaši spřízněnou duši. Které to jsou?

Růženín

Růženín je krystal, který má neuvěřitelnou jemnou a smyslnou energii. Existuje důvod, proč se mu říká kámen lásky, protože dokáže ukázat lásku člověka k sobě samému a také otevřít srdce novým vztahům.
Tento minerál aktivně ovlivňuje srdeční čakru, která je zodpovědná za lásku k sobě i k druhým, za soucit a přijímání lidí. Růženín buduje důvěru a toleranci a může ovlivnit bezpodmínečnou lásku.
Růženín také přitahuje lásku a zároveň pomáhá léčit staré rány a zklamání.

Nefrit

Zelený nefrit je kamenem harmonie a klidu. Tento kámen pomáhá otevřít se novým možnostem seznámení. Kámen podporuje ty, kteří jsou po dlouhé cestě uzdravení z minulých traumat připraveni znovu hledat milovanou osobu. Kámen dodává klid a mír a učí přijímat člověka s jeho chybami.
Zelený nefrit se nazývá kamenem přitažlivosti, protože může přitahovat štěstí v životě, včetně lásky a harmonie.

Ametyst

Ametyst je jedním z nejdůležitějších kamenů pro ty, kteří hledají spřízněnou duši. Tento minerál je naplněn klidem, který velkoryse sdílí s jednotlivcem.
Kámen je považován za skvělý nástroj pro vyrovnávání emocí, což nepochybně ovlivňuje celkovou pohodu člověka a otevírá nové obzory pro lásku. Tento kámen vytváří rovnováhu mezi mentálními, fyzickými a emocionálními aspekty těla.

Na e-shopu magieprirody.cz můžete objednávat nejen zmiňované minerály, ale veškeré dostupné kameny a výrobky z nich, solné lampy, yonni vajíčka a mnoho dalšího souvisejícího s přírodou.