DCIM100MEDIADJI_0204.JPG

Pořídili jste si nový byt či dům, rozšiřujete firmu a chcete se přemístit do větších prostorů, potřebujete se stěhovat v Praze či jiném místě a vy se toho hrozíte? Chybí vám potřebný obalový materiál, nemáte dostatečně velké auto na přestěhování, chybí vám dostatek času. Vůbec nemusíte. Vše potřebné za vás zajistí stěhovací firma.

Proč si objednat stěhovací firmu?

Pokud přemýšlíte nad tím, že si pozvete profesionály, ještě, než je pozvete, věnujte dostatečnou pozornost jejich výběru. Je potřeba vybrat firmu, která působí na trhu delší dobu a díky tomu má se stěhování dostatek zkušeností. Také by měla být pojištěná a měla by být schopna nabídnout různé druhy stěhovacích vozů. Mezi takové patří stehovani-kvalitne. Společnost nabízí nejen stěhování soukromých osob, ale i firem. Problém není ani vyklidit prostory a zajistit likvidaci případného odpadu a to i likvidaci nebezpečného odpadu. Zajistí likvidaci chemikálií (rozpouštědla, kyseliny, zásady, barvy, lepidla), fotochemikálií, zářivek a dalšího odpadu, který obsahuje rtuť, baterií nebo nepoužívaných cytostatik či léčiv.

  • Stěhování nadměrných břemen

Kromě toho stěhovací firmy zajistí i stěhování velkých břemen. Problémem pro ně není přestěhovat trezor nebo klavír či břemena s nadměrnou hmotností. Pracovníci, kteří stěhování zajišťují mají dostatečnou fyzickou kondici a dokonale ovládají postupy, při nichž vaše nadměrná břemena přestěhují tak, aby nedošla újmy. Kromě stěhování velkých břemen lze zajistit i přestěhování veškeré IT techniky a to včetně serverů, zařízení restaurací, aparaturu pro zvuk a osvětlení, laboratorní přístroje, kotle nebo výměníky.

Výhodou profesionální stěhovací služby je, že zaměstnává stěhovacího technika, který vše plánuje a zajišťuje hladký průběh stěhování. Můžete se na něj kdykoli obrátit a vše potřebné s ním konzultovat.