Toskánsko přestavuje to, pod čím si představíte pravou a nefalšovanou Itálii – rušná města plná umění a památek, historická opevněná města s úzkými klikatými uličkami, zvlněná krajina plná vinic, olivových hájů a tmavých štíhlých cypřišů či malebné vesničky posazené na symetrických kopcích a písčitých stezkách vedoucích k pastelově malovaným vilám s terakotovými kachlovými střechami. Toskánsko přitahuje hordy turistů a přesto zde najdeme i relativně neznámé hory, ostrovy a pláže, které čekají na prozkoumání. Věděli jste, že si zde můžete kupit vlastní nemovitost?

Nemovitosti v Toskánsku

Toskánsko je kouzelné a pokud si získalo vaše srdce, nic vám nebrání v tom, abyste si zde koupili vlastní nemovitost. Jak se však k nemovitsti v Toskánsku dostat? Jednoduše, pomůže vám s tím web, který provozuje specialista na reality v Itálii, Italicahomes.com. Na tomto webu naleznete nepřeberné množství nemovitostí z celé Itálie, včetně nemovitostí v Toskánsku. Kromě domů a bytů si zde můžete koupit také komerční objekty, pozemky či celé farmy.

U každé nemovitosti najdete maximum informací, cenu a samozřejmě také fotografie. Nemovitosti můžete hledat s pomocí kategorií, interaktivní mapky nebo filtru, kde si nastavíte vaše kritéria. Ne každý má s nakupováním nemovitostí v Itálii zkušenosti, proto je web zároveň i zdrojem všech důležitých informací, které potřebujete vědět. V Itálii můžete mít vlastní bydlení, rekreační nemovitost nebo nemovitost k podnikání. Mnoho lidí mimo Itálii láká žít v této zemi, dokonce i Němci zde často vyhlíží Haus mit Meerblick in der Toskana. Koupení domu v Itálii by bylo pro mnoho lidí splněným snem. Jelikož je tato možnost dostupná i vám, prohlédněte si nabídku nemovitostí a pokud vás nějaká zaujme, můžete svůj sen o životě v této zemi splnit.