Blíží se Vánoce.

Chceme dokonalé svátky, a tak uklízíme, pečeme, zdobíme a nakupujeme.

Pro radost v dětských očích. Pro dobrý pocit.

Není čas vyndat ze sklepa tu zaprášenou krabici? Myslím tamtu s vánočním osvětlením na stromeček a řetězy.

Čeká vás oprašování, rozmotáváním, hledáním prasklé žárovky…

Nejste v tom sami. 64 % domácností se dokonce kvůli vánoční výzdobě každoročně pohádá.

Co kdyby vám tato starost odpadla.

Žhavým hitem Vánoc 2018 jsou dekorativní LED řetězy. Čtěte dál a zjistěte více. Buďte in.

Jaké jsou trendy vánočního osvětlení pro rok 2018

Buďte sví a nebojte se vystoupit z řady. Letošní Vánoce to rozjedete a zjistíte, že výzdoba je zábava. Inspirujte se následujícími trendy.

Barvy ohně a ledu

Kombinaci chladné modré, elegantní bílé a vznešené zlaté si okamžitě zamiluje. Barvy vzdávají úctu zimě a posouvají nás od kýče k přirozenosti. Pokud máte malé děti, vězte, že trendy jsou i od toho, aby se ignorovaly. Pak je potěšte odvázanou barevnou kombinací.

Kombinace starého a nového

Vánoční světla se báječně doplňují s tradičními dřevěnými prvky. Nebojte se vzít třeba sáňky z dob dětství a ozdobit je světly. Design nemusí být drahý.

Přečtěte si, jak vyrobit adventní věnec z přírodních materiálů.

Úspora energie

Třídíme odpad a dbáme na ekologii. Snažíme se vyjít vstříc planetě. Proto se do popředí dostává LED osvětlení, které oproti klasickým žárovkám uspoří až 80 % energie.

V tom aby se koza vyznala

Dekorativní osvětlení není žádná sranda. Řetězy, žárovky, svíčky, hvězdy, kabely, ven, dovnitř, velké, malé, barevné… Už brzdím. Pojďme se podívat na LED řetězy a co o nich musíte vědět.

Kam

Co když koupíte řetěz do interiéru, a pak se rozhodnete, že by se skvěle vyjímal na tom stromku venku? Nezoufejte, většina řetězů je z odolných materiálu. Jsou tak vhodné k použití dovnitř i ven.

Design

Milovníci tradice ocení klasické řetězy s malými žárovkami. Odvážnější potěší retro žárovky nebo třeba hvězdy. Podívejte se také na světelné vánoční kabely.

Barvy

Když uslyšíte teplá bílá, čtěte jako zlatá. Pod studenou bílou si představte barvu ledu s odlesky až do modra. Oblíbené jsou i vícebarevné řetězy.

Žena

Pokud jste žena, potěší vás opravdu široký sortiment. Jestli jste muž a nákupy nejsou váš koníček, netrapte se a svěřte výběr své drahé polovičce. Vy se pak jen rozhodněte, zda zvolené osvětlení má dostatečně kvalitní adaptér.

Váš domov se rozzáří díky vánočním světlům

Co takhle nabourat stereotypy. Vánoční LED řetěz na stromku vypadá skvěle, a bez něj by to ani nebyly ty pravé Vánoce. Co takhle rozsvítit i jiné části vašeho domova?

Nápis v okně

Kráčíte ulicí a víte, že jste doma. V okně svítí nápis „home”. Nebo smajlík. Záleží na vašem vkusu. Vyhrajte si s upevněním světel.

Schodiště

Vaše ratolesti scházejí po osvětleném schodišti. Z rádia hrají koledy. Dole je čeká ozdobený stromeček s dárky. Zní to jako pohádka?

Plot

Co když prostě nemáte venku ten strom, který si všichni zdobí. Pak omotejte vánoční světla okolo plotu. Nebo třeba zábradlí na verandě.

Po Vánocích do sklepa a uvidíme se za rok

Musí to tak být? Ne. Buďte kreativní. Dekorativní osvětlení přece využijete častěji. Nevadí, že na krabici je nápis vánoční. Kouzelnou atmosféru si zasloužíte vícekrát než jednou za rok.

Představte si letní party. Grilování, pivo, víno, kamarádi, rodina. Stojíte pod pergolou plnou drobných světýlek. Dekorativní LED řetězy rázem přestanou nést ducha Vánoc a stanou se romantickým doplňkem každé oslavy. A děti z nich šílí. Až bude mít vaše cácorka narozeniny, překvapte ji výzdobou.

Vyhněte se letos o Vánocích stresu a vyřešte osvětlení ještě dnes. Skončete s rozmotáváním nemoderních řetězů a zaručeně se vám uleví.