Máte-li sólo domek, už jste pravděpodobně také dospěli k tomu, že potřebujete plot. Přece nenecháte kdejakého voříška, aby si z vaší okrasné zahrady dělal toaletu? Záleží na tom, jaký účel má plot mít. Je rozdíl v tom, zda má plot plnit funkci okrasnou nebo naopak ochrannou. I když samozřejmě i to jde skloubit, pořídíte-li si betonový plot, získáte estetické oplocení a zároveň bude plot střežit i vaše soukromí a majetek.

Estetický i praktický

Již podle názvu si snadno domyslíte, že se jedná o ploty z prvotřídního českého betonu stálého složení. Beton propůjčuje plotu jeho odolnost vůči mechanickému i klimatickému působení, prudkým změnám teplot i vlhkosti. Pro dosažení maximální pevnosti je plot vyztužen ocelovými armaturami. Plot tím získává výjimečnou odolnost, dlouhou životnost, a co ocení úplně všichni, nulovou potřebu údržby. Na betonovém plotu ale oceníte i estetický design. Až půjdete vybírat váš betonový plot, zjistíte, že si ho můžete sestavit skutečně na míru, vybírat budete dekor, barvu, výšku a tvar zakončení plotu.

Šedý i barevný, všelijak dekorovaný

Možností, jak může betonový plot vypadat, je celá řada. Při výběru se nejprve podívejte na dostupné designy, můžete se také rozhodnout, zda chcete plot dekorovaný z jedné nebo z obou stran. Potom budete vybírat také barvu, betonovému plotu sluší šedá, pískově žlutá i terakotově červená, záleží pouze na vás, která varianta se nejlépe hodí k vašemu domu. Skvěle vypadají také betonové ploty doplněné dřevěnými latěmi. Ty mohou mít jakoukoli barvu, mohou být umístěny mezi plotovými dílci nebo se používají často k zakončení plotu. Chcete-li mít pouze betonový plot, potom můžete vybírat z rovného, obloukového nebo ozdobnou mřížkou doplněného zakončení. Jakmile si sestavíte váš individuální plot, stačí jej objednat a domluvit se na realizaci. Odborníci z Betonoveploty.net se postarají o kompletní dodání i montáž.