Pokud potřebujete půjčit dodávku ať už pro osobní nebo podnikatelské účely, půjčovna dodávek dodavky.net jsou ta nejlepší volba. Sídlo společnosti je na Obchodní ulici v Praze 9. Ale jejich půjčovnu využívají i zákazníci z širokého okolí.

Naše služby

Mezi naše zákazníky patří nejen podnikatelé a živnostníci ale také soukromé osoby. Poskytujeme na přání krátkodobé i dlouhodobé zapůjčení dodávek. Využít dodávky můžete, jak pro osobní účely, jako stěhování, převoz nábytku, tak pro podnikatelské účely. Pro naše zákazníky jsme tady každý den od 8 – 21 hodin. Pro náročné klienty jsme tady i během pracovní doby, firemní telefon je neustále zapnutý. Na našich webových stránkách si také můžete dodávku rezervovat na váš daný termín, nebo si k nám osobně zavolat a dodávku si rezervovat telefonicky.

Komfortní vybavení

Nabízíme velmi komfortní vybavení zapůjčených dodávek. Stěhovací rudlík, transportní kurty a navigaci zapůjčíme k vozidlu zdarma. Jako malou pozornost najdete na palubě vozu energetický nápoj. O naše vozy se neustále staráme, aby byly technicky v naprostém pořádku a vy jste je mohli plně využít pro své účely.

Bezkonkurenční ceny

Na našich dodávkách nabízí naše půjčovna dodávek možnost pronájmu reklamní plochy, proto jsme schopni nabídnout ty nejnižší ceny na trhu. Více informací o cenách naleznete na našich webových stránkách.

Platba na fakturu

Pokud si vozidlo půjčujete pro podnikatelské účely, nemusíte půjčení platit hned na místě ale na bankovní účet dle vaší faktury. Fakturu vám vystavíme na základě vašeho identifikačního čísla popřípadě DIČ.

Potřebné věci pro zapůjčení

Nepotřebujete žádné speciální řidičské oprávnění. Stačí vám platný řidičský průkaz skupiny B a občanský průkaz. Dále bude potřeba uhradit zálohu na vozidlo a ta činní 5000 Kč. Tato záloha je vratná. Pokud se bojíte o své vozidlo, kterým přijedete, nemusíte. Vaše vozidlo můžete ponechat na našem parkovišti po dobu půjčení zdarma.