Kvalitní plechová střešní krytina má celou řadu výhod. Častěji však uslyšíte kritiku, která však nemá nic společného s kvalitním produktem. Mezi nejčastější výtky patří hlučnost při dešti. Neduhy jsou spojené s předsudky, protože přes skladbu střechy 40 cm není možné slyšet hluk deště – to jsou střešní okna.

Rozhoduje více faktorů

Plechové střešní krytiny jsou však stejně kvalitní, jako jiné druhy střech. Nerozhoduje jen samotný materiál, ale i kvalita podkladu a ukotvení střechy. Pokud přidáte kvalitní spojovací materiál se zárukou až 50 let, zručného montážníka, kvalitní doplňky i bezpečnostní prvky střešního pláště, tak získáte střechu na celý život.

Ideální pro rekonstrukci nebo i dřevostavbu

Lehká plechová střešní krytina nezatěžuje stavbu a je vhodná i pro dřevostavby, chalupy nebo rekonstrukce starších domů. Při rekonstrukci tak ušetříte značnou část peněz, jelikož nemusíte měnit či posilovat krovy. Plechová střešní krytina COMAX patří mezi spolehlivé střešní krytiny. Vhodná je pro novostavby nejen RD, kdy výrazně šetří prostředky na stavbu masivního krovu dimenzovaného pro skládané krytiny. Díky jedinečnému systému lakování vykazuje plechová krytina Comax vysokou kvalitu se zárukou až na 65 let.

Proč si zvolit plechovou střešní krytinu

Moderní způsob uchycení kovové krytiny lépe odolává nepřízni počasí a hodí se pro všechny typy budov a střech. Moderní způsob uchycení kovové krytiny lépe odolává nepřízni počasí a hodí se pro všechny typy budov a střech. Plechové střechy COMAX jsou vyrobeny prioritně z hliníkové slitiny s různými druhy ochranných vrstev. Ty zvyšují odolnost krytiny vůči vysoké teplotě a UV záření. Plechová krytina je velice moderní a estetické řešení s širokou nabídkou drážkových, profilovaných a trapézových krytin na míru každé střechy a fasády.