Málokdo disponuje financemi na své vysněné bydlení a tak se většina lidí dočká svého domova jen díky hypotéce. Mnozí se jí obávají a představují si jí jako velmi složitý proces. Pouštět se do vyřizování hypotéky svépomocí rozhodně není nic snadného. Pokud člověk nemá s jejím sjednáváním žádné zkušenosti, bude ho to stát mnoho času a ne vždy zvolí tu nejlepší volbu. Jde o významný životní krok, který se rozhodně vyplatí svěřit specialistům, kteří vám dokáží rychle a kvalitně zajistit tu nejlepší hypotéku a s těmi nejlepšími podmínkami.

Na koho se obrátit?

Specialistou na poli hypoték je portál Finuance.eu, který provozují hypoteční a finanční experti s mnohaletou praxí. Už žádné složité lítání z banky do banky, o hypotéku můžete zažádat i pohodlně online. Jak se vlastně k nejvýhodnější nabídce dostat? Nejprve si udělejte výpočet hypotéky. Přímo na webových stránkách společnosti se nachází formulář, kde si můžete ideální hypotéku nakonfigurovat. Zadáte základní informace, jako je cena nemovitosti, kolik peněz potřebujete a jaká bude doba splácení. Ve formuláři si můžete zadat také refinancování stávající hypotéky. Na základě zadaných údajů vám experti vytvoří tu nejvýhodnější možnou nabídku.

Experti se v oboru financí pohybují už více než 25 let. Jelikož jsou součástí sítě INSIA/MARSH, mají téměř neomezené možnosti na poli finančních produktů. Samozřejmostí je certifikace u ČNB, kterou si lze snadno ověřit. Pokud je vaše situace s bydlením složitější, nevěště hlavu, experti dokáží každému najít vhodné řešení. Zatímco pro běžné lidi je vyřizování hypotéky peklo, specialisté to zvládnou zcela hravě. Obraťte se na hypoteční experty třeba ještě dnes a oni se postarají o to, abyste získali co nejdříve potřebnou hypotéku a dosáhli konečně bydlení, po kterém toužíte. Více informací o hypotékách vám zajistí i hypoteční blog.