Rozhodli jste se pro rekonstrukci domu či uvažujete nad nákupem nové nemovitosti? Chtěli byste si zajistit originální a jedinečný design svého interiéru? V tom případě se neobejdete bez kvalitního návrhu interiéru od bytového designera. Profesionální návrh interiéru vám navíc poskytne reálnou představu ještě před samotnou realizací.

Co vše obsahuje profesionální návrh interiéru?

Profesionální návrh interiéru se věnuje vnitřnímu prostoru jako celku, jehož cílem je zajistit elegantní a praktické bydlení dle současných trendů. Mezi nejčastější prvky, které zahrnuje, patří koncept uspořádání nábytku s ohledem na prostor, volbu podlah, barvy interiéru či doplňků a řešení úložného prostoru. Dále se věnuje volbě správného osvětlení, akustice prostoru apod. Nakonec může zahrnovat i návrh prvků chytré domácnosti pro zajištění co nejvyššího komfortu bydlení uživatele.

Práce interiérových designerů je navíc typická využíváním moderních technologií. Například pomocí 3D programu tak budete moci do detailu vidět váš nový byt ještě před samotným zahájením prací. Což vám umožňuje zahnout do návrhu interiéru téměř cokoliv, co chcete, aby návrh obsahoval. Díky návrhu interiéru se tak vaše představy stanou skutečností.

Bytový designer se postará i o realizaci

Kvalitní bytový designer se kromě návrhu také postará i o kompletní realizaci tak, aby realizace byla provedena přesně podle návrhu a byly jste s výsledkem nadmíru spokojeni. Zejména se postará o kontrolu a dozorování jednotlivých pracovníků, pomůže vám s nákupem veškerého vybavení, vybere vhodné doplňky a zaměří se na všechny detaily.

Obraťte se na zkušeného designera

O moderním bydlení nemusíte pouze snít. Obraťte se na zkušenou bytovou designérku Veroniku Navrátilovou, která vám vytvoří nejen profesionální návrh interiéru, ale postará se i o kompletní realizaci. Obrátit se na ní můžete v případě, že potřebujete vytvořit profesionální návrh interiéru pro svůj dům, byt či konkrétní místnost (kuchyň, koupelnu apod.). Kromě jiného se postará i o vytvoření návrhu pro komerční a veřejné prostory, s nimiž má také bohaté zkušenosti.

Dejte unikátní vzhled svému interiéru. Více informací získáte na webových stránkách veranodesign.cz.