Pro jednorázové i krátkodobé použití není třeba si kupovat nové auto. Zvláště to platí při potřebě přepravy materiálu nebo zboží, které nelze naložit do běžného automobilu. Pro takové případy slouží užitková vozidla či dodávky.

Fyzickým osobám, ale i menším firmám se vyplatí pronájem dodávky. K vypůjčení dodávky vám stačí řidičské oprávnění skupiny B. Pokud nemáte s řízením dodávky žádné zkušenosti, nemusíte se ničeho obávat, neboť přejímací technik s vámi probere všechny ovládací prvky, zodpoví vám všechny dotazy a umožní vám se s vozem projet, abyste si mohli vše náležitě „osahat“.

Jaké jsou výhody vypůjčení

Především se nemusíte starat o údržbu vozidla, ani sledovat servisní termíny, nebo se strachovat, že neprojdete při kontrole v STK. To vše včetně nákladů na provoz řeší půjčovna. Další výhodou je bohatý výběr dodávek renomovaných a osvědčených značek. Dodávky jsou v perfektním technickém stavu a díky pravidelné obměně vozového parku budete vždy odjíždět z bran půjčovny téměř v novém autě. Technický stav vozidel je neustále kontrolován, neboť půjčovna má vlastní moderní technické zázemí přímo ve svém areálu.

Výbava a další služby

Při převzetí dodávky obdržíte vedle povinných dokladů, jako je osvědčení o technickém průkazu a doklad o zaplaceném povinném ručení (zelená karta), také potřebné vybavení. Jedná se například o elektronický sledovací systém, který pro vás bude zárukou klidu pro případ odcizení dodávky. Po dobu pronájmu dodávky budete moci využívat asistenční službu 24 hodin denně. K zapůjčené dodávce obdržíte také dálniční známku a podle svého přání i další výbavu, jako jsou různé upínací prvky, dětské autosedačky atd.

Podmínky zapůjčení

Zapůjčení si můžete objednat telefonicky nebo prostřednitvím e-mailu. V dohodnutém termínu se dostavíte do půjčovny, nebo si můžete nechat dodávku přivézt do vašeho bydliště či sídla firmy. Součástí převzetí dodávky je podpis smlouvy o vypůjčení a zaplacení příslušného poplatku, který činí maximálně 390 Kč. Nebudete omezeni počtem ujetých kilometrů a po vrácení dodávky zaplatíte jen za to, co jste skutečně využil (a).

Kde si půjčit dodávku?

Kde si půjčit dodávku? Půjčovna dodávek PROXI TRADING INT., s.r.o. sídlí v Praze – Lahovicích. Kancelář půjčovny dodávek najdete u vjezdu do areálu, po levé straně a je označena logem společnosti.