Už se nemůžete dočkat moře? Je jen málo zážitků, které by byly krásnější než dovolená u moře. I když v Čechách žádné moře nemáme, skvělou výhodou je, že k němu nemáme daleko a můžeme navštívit okolní země, kde moře je. Jedním z nejdostupnějších míst je Chorvatsko. Zhruba 10-15 hodin cesty autem a následně si můžete užívat krásnou rekreaci u moře.

Vydejte se do Chorvatska

Každý cestuje do Chorvatska jinak, někdo volí cestu autobusem, někdo jede vlastním autem do Chorvatska. Pokud vás zajímají zájezdy Chorvatsko, nabízí se vám zajistit si ubytování svépomocí nebo si vybrat dovolenou od cestovní kanceláře. Cestovní kancelář se zdá být jako pohodlná možnost, ale pokud si zajistíte ubytování svépomocí, zjistíte, že je to velmi snadné a cenově podstatně výhodnější.

Soukromé chorvatské apartmány

Apartmány Chorvatsko si můžete vybírat s pomocí největšího online katalogu soukromého ubytování v Chorvatsku, který najdete na Ubytovanivchorvatsku.cz. Máte zde přímé kontakty na majitele objektů. Co to pro vás znamená? Neplatíte žádné provize cestovní kanceláři, přímo u majitele si zajistíte rezervaci a následně už se jen můžete těšit na svojí krásnou dovolenou. Nachází se zde apartmány z celého Chorvatska, které si můžete vybírat v přehledné mapce nebo v jednotlivých kategoriích, Můžete zde rovněž vybrat lokalitu, termín dovolené, počet lidí a vyfiltrovat si dostupné apartmány. Hledání soukromého ubytování je velmi snadné, u každého apartmánu nechybí všechny potřebné informace a dostatek fotografií. Projděte si nabídku třeba se pro vás stane tou pravou inspirací. Chorvatsko je z České republiky kousek a nemusíte tedy cestovat přes půl světa, abyste si užili skvělou rodinnou dovolenou.