Chystáte se stavět dům či přestavovat stávající bydlení, ale nevíte, jak bude výsledek vypadat? Využijte 3D vizualizace, které vám představí budoucí prostor v reálné podobě.

Výhody 3D vizualizace

Díky 3D zobrazení dochází k vizuální prezentaci exteriéru i interiéru různých budov. Díky 3D vizualizaci lze ověřit materiály, které se používají v projektu a také se zde zobrazí různé druhy konstrukčních vazeb i se svými proporcemi. Velkou výhodu má exteriérová vizualizace při posuzování vlivu staveb na krajinný ráz. Pokud hledáte odborníky pro ztvárnění svých 3D vizualizací, obraťte se na společnost ARAMOVA, v jejímž týmu pracují mladí a kreativně smýšlející lidé. Jejich cílem je individuální a osobní přístup ke každému klientovi, jemuž nabízejí seriózní a přátelské jednání.

Interiérové vizualizace

Pokud hledáte prostorové ztvárnění místnosti či nějakého prvku v ní, aniž byste museli provádět určité stavební úpravy, pomůže vám v tom interiérová vizualizace. Interiérová 3D vizualizace nabízí prezentaci jednotlivých místností z různých pohledů a v reálném zobrazení.

Exteriérové vizualizace

Tento typ 3D vizualizace lze využít pro zobrazení rodinného domu, hotelu, obchodního centra či průmyslové haly přímo v prostředí, do kterého jej chcete umístit. Architektonická vizualizace se stává velmi důležitým prostředkem, který umožňuje kontrolu norem, které je potřeba při jakékoli výstavbě dodržovat. Díky 3D vizualizaci exteriéru dostane její budoucí majitel konkrétní představu o tom, jak bude umístění stavby vypadat a ladit s okolím.

Exteriérová vizualizace umožňuje i ztvárnění okolí stavby – příjezdové cesty, osvětlení či vzhled zahrady.

Virtuální realita 360º

Tento způsob vizualizace umožňuje virtuální prohlídku navrhovaného objektu tak, jak bude vypadat ve skutečnosti. Jednotlivé snímky na sebe lze navázat, díky čemuž vzniká ucelený pohled jak na exteriér, tak i interiér.