Stěhování domácnosti obvykle předchází spousta starostí, takže pro mnohé lidi se nastávající stěhování může stát jejich „noční můrou“. Ovšem existuje skvělá možnost, že veškeré starosti a problémy přenechat někomu jinému. Veškerou dřinu za vás vykonají zkušení pracovníci firmy Stěhování Herrmann, která provádí stěhovací práce po celém území ČR i v zahraničí. Její služby si mohou objednat jak běžné domácnosti, tak firmy, úřady či školy. Jako součást stěhování nabízí firma i vyklízení různých prostor nebo řemeslnické práce, které se stěhováním souvisejí. Jedná se například o instalatérské, elektrikářské nebo drobné stavební úpravy, ale také o dopravu a pokládku koberců.

Objednání stěhování

Pokud budete mít zajištěn například nový byt a vyberete si pro sebe vhodný termín, stačí vyplnit objednávkový formulář, který najdete na webových stránkách stěhování Herrmann. Poté již budete vše řešit s technikem společnosti, který nejprve provede zdarma odhad časové náročnosti, potřeby přepravní techniky a také provede cenovou kalkulaci, která se již nezmění. Pokud vám nevyhovuje stěhování během dne, můžete si domluvit termín, který vám nejlépe vyhovuje, a to třeba i o víkendu či svátku. Rovněž přistavení stěhovacího vozidla si můžete vyžádat na čas a místo podle svých potřeb.

Příprava na stěhování

Vlastní průběh stěhování usnadníte a urychlíte, pokud se na něj připravíte podle užitečných rad a tipů, které najdete rovněž na webových stránkách Stěhování Herrmann. Tyto instrukce pomohou jak těm, kteří se stěhováním nemají dosud žádné zkušenosti, tak lidem, kteří se nestěhují poprvé.

Stěhování těžkých břemen

Firma Herrmann zajišťuje nejen stěhování běžných domácností, ale i firem, úřadů nebo škol, při kterém často dochází také ke stěhování trezorů, pian, strojů či jiných těžkých břemen. Za těžké břemeno se považuje samostatné břemeno o hmotnosti vyšší než 100 kg. I v takových případech si pracovníci stěhovací firmy poradí. Jednak mají se stěhováním těžkých břemen bohaté zkušenosti, a jednak mají k dispozici speciální vybavení. Veškeré vybavení určené ke stěhování a přepravu těžkých kusů, kterým firma disponuje, je atestováno a speciálně vyrobeno právě pro tyto případy. Jedná se o hydraulickou či lanovou techniku, pojezdové vozíky a stěhovací kříže.