Ačkoliv domácnost není žádným průmyslovým doupětem, tak se i tady postupem času najde dost velké množství různých kabelů, které začnou překážet a navzájem se budou motat. Začne to nejdříve jednou prodlužovačkou, ke které se následně přidá internetový kabel, další kabel od lampičky a takhle nám hrst kabelů postupně bobtná.

Společnost Schnabl ale vymyslela možnost, jak můžete pečlivě organizovat svoje domácí kabely, ale nemusíte u toho v žádném případě řešit naklepávání hmoždinek a složitou přípravu komponentů k použití.

Jednoduché příchytky z kvalitního plastu

Plast je všudypřítomným materiálem, který ve svém nejmodernějším pojetí nabízí celou řadu zásadních možností a výhod. Od samotných vlastností, které byly plastu vždy vlastní, jako může být jeho hutnost, pružnost a odolnost, až k vysoké chemické odolnosti, jsou platové komponenty doslova ideálním použitým materiálem.

Kvalitní kabelové příchytky mají tu výhodu, že se dají používat i na větší množství kabelů. Podle tvaru a velikosti se tak dá použít jednu úchytku na jediný kabel, nebo jej použít při správné úpravě klidně na celou sadu kabelů, která nás v daném místě obtěžovala.

Žádné zbytečné vrtání a hmoždinky

Pochopitelně bude potřeba i na moderní plastové příchytky vyvrtat díru. Tím ale úplně končí veškeré přípravy. Samotné příchytky totiž používají jednoduchého systému, kdy se na konci každé příchytky ocitá roztahující se koncovka komponenty. Ta, jakmile se dostane do díry ve stěně, sama bude fungovat na velice podobném principu jako hmoždinka, a proto se ji v žádném případě nic nestane. Už jen samotná instalace takové příchytky na kabely je mnohem jednodušší než kdykoliv dřív.

Připraveny pro opravdu široké užití

U různých druhů příchytek a komponent je normálně zcela běžné, že jsou omezeny k užití jen na některé konkrétní materiály. V našem případě se ale nemusíte bát toho, že by se vám nepodařilo standardní komponent Schnabl použít i v jiném materiálu. Všechny příchytky jsou totiž mimo klasických cihlových stěn připraveny i na provoz a zasazení do dřevěných materiálů či sádrokartonu.