Pokud provozujete webové stránky již nějakou dobu, jistě víte, že návštěvnost se vám sama o sobě neobjeví, dokud nedáte světu o vašem webu vědět. Internetová propagace je potřebná k tomu, aby na váš web začali lidé chodit a je potřeba zvolit také vhodnou formu internetové propagace. Existuje více cest, jak web propagovat, od sociálních sítí až přes SEO, emailový marketing aj.

Nejvíce spolehlivou reklamou je PPC reklama, ta je velmi účinná a také je její výhodou, že dokáže zajistit návštěvníky již ve velmi krátké době. Platíte u ní jen za lidi, kteří se přes reklamu dostanou na váš web. Je sice možné ji nastavit svépomocí, ale většinou s negativním výsledkem. Proto je vhodné se obrátit na marketingovou agenturu Seoconsult.cz, která se na PPC reklamu specializuje a zajistí vám profesionálně vedenou PPC kampaň.

PPC profesionálně

Spolupráce s agenturou je velmi úzká, transparentní a budete mít během ní kontrolu nad vším. Bude vám založen PPC účet a také nastaven Google Analytics pro měření návštěvnosti u cílového webu. Pokud již PPC reklamu máte, udělá agentura její audit. PPC reklama vám může běžet již do 5 dnů. Aby se reklama správně zacílila, udělá se analýza klíčových slov, se kterou se zjistí, které výrazy uživatelé nejčastěji ve vyhledávačích hledají.

Zacílení může být i podle města, třeba PPC reklama Pardubice nebo PPC reklama Ostrava. Reklama je kontrolována a optimalizována po celou dobu spolupráce, aby přinášela co nejlepší výsledky, a dvakrát do měsíce obdržíte podrobný report, na kterém uvidíte efekt reklamy. Neriskujte s experimentováním, vždy se vyplatí vsadit na jistotu a obrátit se na odborníky, u kterých máte záruku, že bude mít propagace skutečný efekt.