Dřív nebo později téměř každý majitel rodinného domu dospěje k rozhodnutí, že je třeba mít kolem domu moderní, vkusné a přesto bezpečné oplocení. Připadají vám ty požadavky protichůdné? Je pravda, že bezpečný plot je vysoký a neprůhledný, ovšem ten má daleko do toho estetického. Jak tedy zabezpečit, aby plot plnil zároveň okrasnou i ochrannou funkci? Může to být až překvapivě snadné, stačí vybrat si betonový plot. Oplocení z vysoce kvalitního betonu nemusí být příliš vysoké, aby zajišťovalo bezpečnost a dostatek soukromí vlastníkům nemovitosti. Jedná se o plný plot, dílce i sloupky jsou vyrobeny z kvalitního betonu, který plotu propůjčuje odolnost, stabilitu, dlouhou životnost a navíc i potřebu nulové údržby. Betonový plot není jen zeď oddělující váš pozemek od jiného. Je to mnohem víc. Betonový plot je vkusným designovým prvkem, který dokonale sjednotí vzhled vašeho domu i zahrady.

Bude mu slušet

Betonové oplocení je vám k dispozici v několika barvách a dekorativních motivech. Máte-li pocit, že je na vás betonový plot příliš jednolitý a chtěli byste ho opticky odlehčit, použijte mezi jednotlivé dílce, nebo i k zakončení plotu dřevěné latě. Aby byl váš plot estetický zevnitř i zvenku, zvolte oboustranný betonový plot. Využijte úžasnou variabilitu betonového oplocení, můžete si zvolit dekor a barvu, výšku i tvar zakončení oplocení, podle vašeho vkusu kombinujte různé dekory a barvy, až dosáhnete toho pravého designu.

Jakmile máte vybráno, navštivte firmu Kulkabex, s.r.o., která se postará o montáž vašeho betonového plotu od zaměření a výkopu děr na sloupky až po usazení posledního plotového dílce. Spolehněte se na profesionály, kteří se montáží plotů zabývají dlouhá léta. Získáte tak betonový plot na klíč přesně podle vašich specifikací.