V hlavním městě je toho obvykle hodně k vidění a tím pádem je to lákadlo mnoha turistů. Ať už jde o tuzemské turisty, kteří mohou jezdit za prací, za kulturou, sportem nebo památkami či zahraničními turisty, kteří zde jezdí opravdu často a pravidelně. Když máte namířeno do Prahy, pak přemýšlíte nad tím, kde složit hlavu. Nechcete bydlet za Prahou, kde je to přirozeně levnější a v centru jsou ceny opravdu hodně vysoké. Co tedy dělat? Kde si najít ubytování, které bude finančně přijatelné a dostupné městskou hromadnou dopravou či autem?

Příjemný pobyt s výběrem

Akat Pension je ideálním místem, kde strávit dovolenou, prodloužený víkend nebo také pracovní cestu. Jde o příjemné ubytování, které disponuje hned několika možnostmi ubytování. Najdete zde hned několik pokojů, které jsou vybaveny jedním, dvěma, třemi či čtyřmi lůžky, takže se zde ubytuje člověk, který jede na služební cestu sám nebo početná rodina, která si chce prohlédnout Prahu a prozkoumat památky. Jednotlivé pokoje nabízejí kvalitní ubytování, všechny mají vlastní koupelny.

Hledáte hostel v Praze? Pak jsou pro vás připraveny pokoje economy, kde se ubytuje 3 – 6 osob. Jsou cenově přijatelné, v pokojích je základní nábytek nebo také palandy. Tyto pokoje jsou oblíbené zejména u studentů, školních zájezdů či u hostů, kteří nejsou příliš nároční či Prahou jen projíždějí a potřebují někde složit hlavu. Chystáte se v Praze zůstat déle nebo si potrpíte na určitý standard?

Pak jsou pro vás nejvhodnější apartmány. Ty disponují opravdu plnohodnotným ubytováním a v daných místnostech se ubytuje až sedm osob. Jednotlivé apartmány disponují vybaveným kuchyňským koutem, koupelnou a toaletou a dalším nadstandardním vybavením, které vám poskytne potřebný komfort a pohodlí pro krátkodobé i dlouhodobější pobyty.