Marně mačkáte tlačítko pro zapnutí svého počítače nebo notebooku, který přesto nijak nereaguje? Povedlo se vám ho zapnout, ale po chvíli se zase sám vypne? Vydává divné zvuky nebo se zasekává? Poruch, které mohou váš počítač postihnout existuje mnoho a často je těžké určit, zda se jejich oprava vyplatí. U mechanických poruch jako je prasklé šasi, poškozený displej, klávesnice, zlomené panty apod. je závada zřejmá a jejich oprava není většinou nijak nákladná. Jak poznat, kdy je závada závažná a oprava se již nevyplatí? Jednou z možností je poslat svůj notebook, tablet nebo počítač na diagnostiku. Společnost RG COMPUTER SERVICE provádí diagnostiku zcela zdarma teprve po vašem uvážení a souhlasu se pustí do samotné opravy.

Způsoby oprav, které se vyplatí

Většina závad notebooků a počítačů je na základní desce. Výměna základní desky není nic složitého a většina servisů ji lehce zvládne. Ovšem základní desky nejsou levnou záležitostí a celá oprava notebooku se tak může značně prodražit. Profesionálové v RG COMPUTER SERVICE vám najdou a opraví nebo vymění pouze vadnou součástku. Většinu z nich mají skladem, oprava notebooků Praha se tak vyplatí nejen finančně, ale také časově. Základní desky jsou nedostatkovým zbožím a čekací doba na ně je celkem dlouhá.

Kromě diagnostiky zdarma se vždy předem dozvíte, kolik bude servis notebooků HP a všech ostatních značek stát. Při konečném vyúčtování pro vás nebude cena žádným překvapením.

Zašlete svůj notebook k diagnostice zdarma

Pro klienty, kteří bydlí mimo Prahu a chtějí využít profesionálních služeb firmy, můžete na webových stránkách vyplnit rgservice.cz jednoduchý formulář na jehož základě si váš notebook vyzvedne kurýr a odveze k bezplatné diagnostice. Po domluvené opravě vám váš notebook, počítač nebo tablet kurýr opět doveze zpět.