????????????????????????????????????

Každý majitel domu, chce, aby byl jeho dům dokonalý nejen zevnitř, ale i zvenku. K tomuto pocitu dokonalosti může pomoci i dobře zvolený druh plotu. Plot však není jen designový doplněk, ale vymezuje naše soukromí a zároveň i něco vypovídá o svém majiteli. Jedná se i o velice důležitou součást bydlení a to nejen z estetického hlediska, ale i z pohledu bezpečnosti.

Kromě toho je i významným prvkem architektonickým a měl by respektovat nejen charakter domu, ale i jeho okolí. Tomu by měl odpovídat nejen zvolený druh materiálu, tvar plotu i jeho barevné ladění.

????????????????????????????????????

Jaký plot si vybrat

Současná nabídka trhu je poměrně široká. Nejčastějšími variantami jsou kovové ploty, ploty dřevěné či plastové. Každý jednotlivý druh poskytuje různé výhody i nevýhody. Velkou sázku na jistotu však představují ploty kovové, které působí nadčasovým dojmem, není u nich potřeba žádná zvláštní péče a zaručují dlouhou životnost, která je dána jak vysoce účinnými technologickými postupy při výrobě, tak i antikorozní ochrannou vrstvou povrchu. Dlouhodobou antikorozní ochranu zajišťuje žárové zinkování.

Plotybohumin.cz mají v nabídce široký výběr různých variant

Pro náročné zákazníky jsou připraveny kovové ploty značky PREMIUM, ekonomickou řadu zastupují ploty EKOLINE, kovové ploty z řady TREND vycházejí vstříci současnému modernímu stavebnímu stylu a nabízejí moderní vzhled. Cenově dostupné jsou ploty značky BRILIANT. Pokud hledáte kovový plot vhodný pro oplocení administrativních budov, firemních sídel či průmyslového areálu, právě pro vás jsou určeny ploty z řady INDUSTRIAL.

Kovové ploty a plotové dílce velice snadno nahradí váš stávající plot. Jsou dodávány s veškerým příslušenstvím, mezi něž samozřejmě patří i vjezdové brány či vstupní branky.