Existují různé typy podlah, například se jedná o laminátové či PVC podlahy, oblíbené jsou nepochybně i vinylové podlahy. Fajnšmekři samozřejmě sází na kvalitu přírodních materiálů, jako je dřevo, ale co si vybrat do prostor, které jsou hodně zatěžované?

Tedy na chodbu, do garáže, suterénu, kanceláře, na terasu či rovnou do dílny?

Zátěžové koberce kamkoliv

Zátěžový koberec je možné vybrat tak, že vypadá velice stylově, při tom dokáže ochránit a něco vydrží. Zátěžové koberce jsou velmi oblíbené v kancelářích, pracovnách, dílnách, dobře se osvědčily pochopitelně i na balkonech či na chodbách. Zátěžový koberec v akci pro vás může znamenat obrovské úspory a to z dlouhodobého pohledu.

WPC terasy a podlahy

WPC terasa může vypadat krásně a z dálky ani nebude poznat, že není z přírodního materiálu. Vyrábí se z WPC terasových prken, která se pyšní vysokou odolností, a v neposlední řadě také bezpečností, jen tak na nich neuklouzněte.

Kamenný koberec

Znáte kamenné koberce? Kamenný koberce Praha je vyroben z přírodních materiálů, které se dají instalovat jak dovnitř, tak také do exteriéru. Kamenný koberec vypadá nádherně a při tom je vysoce odolný vůči slunci, vodě i jiným nástrahám klimatu.

Vinylové podlahy jsou oblíbené

Do více namáhaných prostor můžete zvolit také různé podoby vinylových podlah. Vinylová podlaha Praha se vyznačuje především velmi nízkou cenou, při tom se může jednat o krásnou imitaci dřeva či jiného materiálu. Vinylové podlahy jsou vedle těch z laminátu nejoblíbenější na trhu umělých podlahových krytin. Využít lze i třeba zámkovou podlahu vinylovou, či plovoucí vinylovou podlahu.

PVC

Na závěr si uveďme zátěžové PVC podlahy, znovu levnou variantu do chodby i do dílny. Výhodou takové PVC podlahy zátěžové je kromě dobré ceny i použitelnost v podstatě kdekoliv.