Nepatříte-li mezi hrstku motoristů, kteří si mohou dovolit luxus výměny auta za nové po dvou, maximálně čtyřech letech, po kterých by museli do STK, budete časem řešit nutnou otázku výměny pneumatik.

Při nákupu pneumatik je třeba si řídit především údaji v technickém průkazu. Teprve pak lze přemýšlet o vlastních zájmech a představách.

Proč nakupovat u Pneu OK

Výhodou tohoto e-shopu je především široká nabídka a sortiment zahrnující pneumatiky renomovaných a osvědčených světových značek. Nechybí pneumatiky všech druhů a typů, které vám pomohou vybrat zkušení prodavači. Právě profesionální zázemí, podpořené navíc mnohaletými zkušenostmi v oblasti prodeje a služeb, jsou zárukou, že každý zákazník se může plně spolehnout na zakoupené pneumatiky. Po vzájemné konzultaci je každému doporučen typ pneumatik, které budou plně vyhovovat vlastnostem daného automobilu, zkušenostem řidiče a charakteru jízdy.

Informace o Pneu OK

Devizou tohoto e-shopu je profesionální a vstřícný přístup ke všem zákazníkům z řad právnických i fyzických osob. Každý si může vybrat z pestré palety sortimentu, který zahrnuje jak pneumatiky renomovaných výrobců, tak i levné pneumatiky, které jsou ovšem ve své kategorii mimořádně kvalitní a spolehlivé. Kladné odezvy zákazníků a hodnocení odborníků byly důvodem, proč se e-shop Pneu OK stal v roce 2016 novým členem servisní sítě Prémio a partnerského programu 4FLEET. V současnosti jsou pneumatiky z Pneu OK nabízeny jak široké motoristické veřejnosti, tak firmám, o jejichž vozový park se co do „obutí“ stará.

Jak nakupovat

Zákazníci mají možnost se na společnost PNEU OK shop s.r.o. obracet s jakýmikoliv dotazy týkajícími se pneumatik, jejich používání a údržby. Nakupovat lze přímo ve firemní prodejně nebo prostřednictvím e-shopu. Ve druhém případě je dopravné za jeden kus pneumatiky, ale i plechového disku či alu kola již od 50 korun. Chcete-li znát předem přesnou cenu, najdete ji v košíku po nezávazném vložení zboží a jeho množství. Dodání vybraného zboží na adresu zákazníka netrvá déle, než do následujícího pracovního dne, a to díky skladovým zásobám, které zahrnují většinu inzerovaných produktů.