Toužíte žít v bytě, který bude dokonale harmonický? Pokud ano, podívejte se na několik trendů, které je třeba dodržovat. V první řadě nezapomínejte na úklid. Cokoliv by vás mohlo jakkoliv rušit, to je třeba dát pryč – nejlépe schovat.

Nemáme na mysli jenom běžný nepořádek, ale jsou to i věci, které mohou způsobovat různé negativní emoce. Příkladem jsou:

  • Fotografie s různými lidmi
  • Dárky
  • Zakoupené suvenýry

Vše, u čeho začnete přemýšlet a vracet se do minulosti, to musí pryč. Místo toho se naopak hodí třeba zajímavá květina. To jednoduše proto, že příroda by měla mít v harmonické domácnosti vždy své místo. Na mysli máme pochopitelně květiny, které budou živé, nejlépe v květináči.

Podpořte harmonii celého bytu

Jak? Třeba pomocí zajímavého obrazu, který bude viset na vaší prázdné stěně. Pokud o harmonii mluvíme, je jasné, že má dokonce svůj symbol. A ten doporučujeme primárně a každému. Proto rozhodně neváhejte a pořiďte si mystické feng shui obrazy do domu. Jak vypadají? Jistě nemusíme připomínat, že tím hlavním motivem je zde prvek kombinující harmonii, pomocí černé a bílé barvy. Jenom to, že bude ve vašem interiéru, bude znamenat, že svůj harmonický domov již vytváříte. Tento motiv doporučíme umístit třebas obývacího pokoje, přímo za gauč, stejně jako najde své místo i v ložnici, nad vaší postelí.

Volte také správné barvy

I ty jsou pro dosažení harmonie velmi důležité. A jaké jsou ty správné? Nejprve se inspirujte výše. A tak si pořiďte další černobílé obrazy do bytu, stejně jako se nebojte do těchto dvou barev ladit také nábytek, nebo řadu různých doplňků. Stejně tak můžete vybrat také další barvy. O jaké se jedná? Za harmonické se považují i barva červená, stejně jako i barva zlatá. Pokud budete tyto dvě, a výše zmíněné jakkoliv kombinovat, rozhodně neuděláte chybu. A to pokud je o klasický nábytek, ale i různé doplňky, které vytvářejí ono potřebné teplo domova.